Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
6-Voudig verdeelblok voor serie aansluiting LED (CC) 0-42V, 3A
Artikelnummer: 876880 Type: VDB-6V-SA-CC EAN: 8716643079380

6-Voudig verdeelblok voor serie aansluiting LED (CC) 0-42V, 3A
Artikelnummer: 876880 | Type: VDB-6V-SA-CC | EAN: 8716643079380
Meerdere ledspots in serie aansluiten op één driver is erg eenvoudig met dit 6-voudige verdeelblok. Het verdeelblok is voorzien van steekklemmen voor een gemakkelijke installatie. De contacten zijn onderling reeds in serie met elkaar verbonden. LET OP; plaats bij ongebruikte contacten een draad tussen plus en min om de serie te sluiten!
Serie aansluiting wordt gebruikt voor constante stroom (CC), gebruik voor constante spanning (CV) aansluiting het verdeelblok voor parallele aansluiting.
- 0-42Vdc
- Output 3A
- Serieel aansluiten
Inhoud verpakking: 5 Stuks in Zak
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type toebehoren/onderdelen | Verdeelblok |
| Nom. (meet)spanning | 42 V |
| Nom. (meet)stroom | 3 A |
| Aantal polen | 2 |
| Type aansluiting | Serieel |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aansluitwijze | Veerklemaansluiting |
| Doorsnede aansluiting (soepel) | 0.2 - 0.5 mm² |
| Doorsnede aansluiting (massieve ader) | 0.2 - 0.5 mm² |
| Aantal aansluitingen per pool | 6 |
| Pool-markering | +, - |
| Max. continutemperatuur bestendigheid contactdeel | 40 °C |
| Materiaal behuizing | Polyamide (PA) |
| Halogeenvrij | |
| Brandbeveiliging conform UL 94 | UL 94V-2 |
| Lengte | 58 mm |
| Breedte | 24 mm |
| Hoogte | 9.3 mm |
| Contactmateriaal | Accessoire |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Accessoire |
| Met trekontlasting | |
| RAL-nummer codering/contact inzetstuk | 7035 |
| Type led driver | Driver Accessoires |