Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Titus vloerspot, 12V, 2700K, 0,25W, 45mm, PUR kabel, IP68, RVS316
Artikelnummer: 867502 Type: VLOERSPOT WW-OD EAN: 8716643063891

Titus vloerspot, 12V, 2700K, 0,25W, 45mm, PUR kabel, IP68, RVS316
Artikelnummer: 867502 | Type: VLOERSPOT WW-OD | EAN: 8716643063891
De Titus vloerspot is, met zijn inbouwdiepte van slechts 10mm, speciaal ontwikkeld voor inbouw in vloertegels, steigers en overige vloeren. De spot is volledig waterdicht (IP68) en daarmee ook buiten of in badkamers inzetbaar. Met een laag vermogen van 0,25W of 0,75W is deze spot ideaal voor het markeren van een route of als oriëntatieverlichting.
Overrijdbaar
De spot kan zowel binnen als buiten toegepast worden en is overloopbaar en overrijdbaar. De van edelstaal (RVS316L) gemaakte behuizing geeft de spot een luxe uitstraling en is betreedbaar tot 2 ton.
Aansluiten
De vloerspot wordt parallel aangesloten op een 12V driver naar keuze. Afhankelijk van het vermogen van de driver kunnen tot wel 100 spots in 1 installatie worden toegepast.
- Slechts 10 mm hoog
- Overrijdbaar tot max. 2 ton
- Waterdicht IP68
- 5 meter aansluitsnoer
- Materiaal: RVS316
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Blister

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Onderdeel serie | Titus |
| Met lichtbron | |
| Voorschakelapparaat | LED regeling spanningsgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | |
| Spanningstype | DC |
| Nom. spanning | 12 - 12 V |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | |
| Kabelmateriaal | Polyurethaan (PU) |
| Kleur behuizing | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Kabellengte | 500 cm |
| Materiaal afdekking | Glas opaal |
| Richtbaar | |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Lengte | 45 mm |
| Breedte | 45 mm |
| Buitendiameter | 45 mm |
| Inbouwlengte | 40 mm |
| Inbouwbreedte | 40 mm |
| Inbouwdiameter | 40 mm |
| Max. belasting | 2000 kg |
| Overrijdbaar | |
| Max. oppervlaktetemperatuur | 45 °C |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | III |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 14 lm |
| Lichtkleur | 2700K |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Niet dimbaar | |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Geschikt voor lampvermogen | 0.25 - 0.25 W |
| Inbouwhoogte/diepte | 10 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Accessoire |
| Materiaal behuizing | Roestvaststaal (RVS) |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | RVS 316 L (1.4404) |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 56 lm/W |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | |
| Dimbaar | |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | |
| Type armatuur | Grondspot |



