Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Lagos COB LED keukenspot aluminium 3,1W, 350mA, 2700K IP44
Artikelnummer: 863693 Type: LCB-SP-SLIM-EWW EAN: 8716643057036

Lumiko Lagos COB LED keukenspot aluminium 3,1W, 350mA, 2700K IP44
Artikelnummer: 863693 | Type: LCB-SP-SLIM-EWW | EAN: 8716643057036
***Vernieuwd model, verbeterde efficiëntie***
De Lumiko Lagos spot is een compacte en veelzijdige LED-spot, perfect voor inbouwtoepassingen zoals onder keukenkastjes of in vitrines. Dankzij het slimme ontwerp biedt deze spot functionele en sfeervolle verlichting op de juiste plaatsen. Wil je de spot liever als opbouwarmatuur gebruiken? Combineer hem dan eenvoudig met het Lagos opbouwhuis (art. nr. 876732) voor nog meer flexibiliteit.
- Inbouw
- 458lm, energielabel C
- CRI >95
- 15mm inbouwdiepte
- Buitenmaat Ø65mm
- Voorzien van plug-and-play kabel voor eenvoudig aansluiten
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | Spot |
| Onderdeel serie | Lagos |
| Dimbaar | |
| Lichtkleur categorie | Extra warm wit |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom | 0 - 458 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 458 lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 - 148 lm/W |
| Nom. stroom | 0 - 350 mA |
| Nom. spanning | 8.8 - 8.8 V |
| Spanningstype | DC |
| Max. systeemvermogen | 3.1 W |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | C |
| Stralingshoek | 90 ° |
| Inbouwhoogte | 15 - 15 mm |
| Lengte | 65 mm |
| Breedte | 65 mm |
| Hoogte/diepte | 15 mm |
| Buitendiameter | 65 mm |
| Inbouwbreedte | 58 - 61 mm |
| Inbouwdiameter | 58 - 61 mm |
| Kleur behuizing | Aluminium |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP44 |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP20 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor pendelophanging | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Geschikt voor lampvermogen | 3.1 - 3.1 W |
| Geschikt voor truss montage | |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | |
| Geschikt voor stroomrailmontage | |
| Geschikt voor klemmontage | |
| Verstelbaarheid | Niet verstelbaar |
| Met bewegingssensor | |
| Met lichtsensor | |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met lichtbron | |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | |
| Type ledchip | COB LED |
| Lichtkleur | 2700K |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Geschikt voor opbouwmontage | |
| Geschikt voor inbouwmontage | |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | |
| Materiaal afdekking | Glas opaal |
| Aansluitkabel | 100 cm |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Lichtuittrede | Direct |
| Inbouwhoogte/diepte | 15 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Stekker |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM1 |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | A++ |
| Met aanwezigheidsmelder | |
| Niet dimbaar | |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Compatible met Casambi | Leeg |

