Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Led driver constante spanning 24V 150W RGBW 4CH Lumiko Easy | 860680
Artikelnummer: 860680 Type: LD-CV150-RGBW-LE EAN: 8716643076372

Lumiko Led driver constante spanning 24V 150W RGBW 4CH Lumiko Easy | 860680
Artikelnummer: 860680 | Type: LD-CV150-RGBW-LE | EAN: 8716643076372
24V, 150W Lumiko Easy dimbare driver voor RGB(W) ledstrips
Slanke driver voor het voeden van RGB(W) ledstrips. Eenvoudige draadloos te bedienen middels het Lumiko Easy protocol. Koppelen met de wandzenders of afstandsbedieningen is heel eenvoudig. In twee klikken zijn ze aan elkaar gekoppeld.
- 24Vdc
- Max. 150W, RGB(W)
- Dimbaar
- Te koppelen met Lumiko Easy mesh netwerk
- 326 x 43 x 30mm (LxBxH)
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type led driver | Constante spanning | Ledstrips |
| Protocol | Lumiko Easy |
| Uitgang | 24Vdc |
| Type component | Led driver |
| Type connector | Statisch |
| Toepassing | RGB(W) (4ch) |
| Uitgangsvermogen | 1 - 150 W |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Geschikt voor constante spanning | |
| Uitgangsspanning | 24 - 24 V |
| Ingangsspanning | 220 - 240 V |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | |
| Geschikt voor constante stroom | |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Geschikt voor buitengebruik | |
| Lengte | 325.6 mm |
| Breedte | 43 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Omgevingstemperatuur | -20 - 45 °C |
| Behuizing kleur | Wit |
| Met bekabeling | |
| Aantal kanalen | 4 |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 60 Hz |
| Zelfstandig werkend | |
| SELV | |
| Overbelastingsbeveiliging | |
| Beveiliging voor temperatuur | |
| Overtemperatuurbeveiliging | |
| Beveiliging voor kortsluiting | |
| Beveiliging voor overbelasting | |
| Kortsluitbeveiliging | |
| Dimmen D4i | |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Dimbaar | |
| Bediening via Bluetooth | |
| Dimbaar Dali-2 | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Compatible met Casambi | |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Dimbaar RF | |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Dimbaar 10 V | |
| Dimbaar LineSwitch | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Dimbaar DALI | |
| Dimming programmeerbaar | |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | |
| Dimbereik | 1 - 100 % |
| Dimbaar DMX | |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Dimbaar Touch and Dim | |
| Dimbaar DSI | |
| Dimbaar Zigbee | |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Dimbaar met push-button | |
| Incl. Plug and play connector | |
| Aantal kleurkanalen | 4 |
| DIN-railmontage | |
| Bediening via Matter |
