Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko led driver IP20 constante stroom 250-1000mA, 50W, Zigbee, dimbaar | 860228
Artikelnummer: 860228 Type: LD-CC-ZG-MO-50 EAN: 8716643070448

Lumiko led driver IP20 constante stroom 250-1000mA, 50W, Zigbee, dimbaar | 860228
Artikelnummer: 860228 | Type: LD-CC-ZG-MO-50 | EAN: 8716643070448
Led driver constante stroom Zigbee voor enkel kleurige ledverlichting, instelbaar met dipswitches 250mA-1000 mA, 50W. Deze driver kan bediend worden via het zigbee protocol en daarmee gekoppeld worden aan universele zigbee gateways zoals HUE of KlikAanKlikUit. Ook kan deze driver via Touchlink rechtstreeks aan andere Zigbee componenten worden gekoppeld zonder gebruik te maken van een bridge.
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type led driver | Constante stroom | Led spots |
| Protocol | Zigbee |
| Uitgang | Instelbaar |
| Type component | Led driver |
| Type connector | Dynamisch |
| Toepassing | Mono (1ch) |
| Uitgangsvermogen | 1 - 50 W |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Geschikt voor constante spanning | |
| Uitgangsspanning | 8 - 48 V |
| Ingangsspanning | 220 - 240 V |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | |
| Geschikt voor constante stroom | |
| Uitgangsstroom | 250 - 1000 mA |
| Constante stroom instelbaar | |
| Instelbaar via | Dipswitches |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor buitengebruik | |
| Lengte | 210 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte | 32 mm |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Arbeidsfactor | 0.97 |
| Max. inschakelstroom | 8 A |
| Omgevingstemperatuur | -20 - 45 °C |
| Behuizing kleur | Wit |
| Met bekabeling | |
| Ingebouwde ventilator | |
| Aantal kanalen | 1 |
| Aantal XPG LED van 2.1W / 700mA | 3 - 15 |
| Aantal COB LED van 3.1W / 350mA | 1 - 5 |
| Aantal COB LED van 6.6W / 700mA | 1 - 5 |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 60 Hz |
| Zelfstandig werkend | |
| SELV | |
| Overbelastingsbeveiliging | |
| Beveiliging voor temperatuur | |
| Overtemperatuurbeveiliging | |
| Beveiliging voor kortsluiting | |
| Beveiliging voor overbelasting | |
| Kortsluitbeveiliging | |
| Dimmen D4i | |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Dimbaar | |
| Bediening via Bluetooth | |
| Dimbaar Dali-2 | |
| Compatible met Casambi | |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Dimbaar RF | |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Dimbaar 10 V | |
| Dimbaar LineSwitch | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Dimbaar DALI | |
| Dimming programmeerbaar | |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | |
| Dimbereik | 0.1 - 100 % |
| Dimbaar DMX | |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Dimbaar Touch and Dim | |
| Dimbaar DSI | |
| Dimbaar Zigbee | |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Dimbaar met push-button | |
| Incl. Plug and play connector | |
| Aantal kleurkanalen | 1 |
| DIN-railmontage | |
| Bediening via Matter |

