Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko led driver IP20 constante stroom 300-1050 mA, 38W, Casambi | 860008
Artikelnummer: 860008 Type: LD-CC-CS-MO-38 EAN: 8716643070592

Lumiko led driver IP20 constante stroom 300-1050 mA, 38W, Casambi | 860008
Artikelnummer: 860008 | Type: LD-CC-CS-MO-38 | EAN: 8716643070592
De Casambi dimbare led driver voorziet led spots van een stabiele voeding en maakt draadloze bediening via de Casambi-app mogelijk, zonder bridge of hub. De ripple-free technologie voorkomt flikkeringen en zorgt voor een rustig, gelijkmatig lichtbeeld.
Het dimbereik van 3% tot 100% biedt flexibele lichtregeling. De driver werkt op constante stroom, instelbaar van 300mA tot 1050mA in stappen van 50mA via dipswitches. Daarnaast biedt de app uitgebreide mogelijkheden, zoals het instellen van scènes op basis van tijd of zonsopkomst en zonsondergang.
- Ripple Free
- Dimbereik van 3 - 100%
- 300mA - 1050mA (16 - 38W)
- Output via dipswitch instelbaar in stappen van 50mA
- Eenvoudig draadloos te bedienen via de CASAMBI app zonder bridge of hub
- Mogelijkheid tot het maken van diverse scenes (bijvoorbeeld tijdsgebonden of op zons op- of ondergang)
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type led driver | Constante stroom | Led spots |
| Protocol | Casambi |
| Uitgang | Instelbaar |
| Type component | Led driver |
| Type connector | Dynamisch |
| Toepassing | Mono (1ch) |
| Uitgangsvermogen | 1 - 38 W |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Geschikt voor constante spanning | |
| Uitgangsspanning | 10 - 54 V |
| Ingangsspanning | 120 - 277 V |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | |
| Geschikt voor constante stroom | |
| Uitgangsstroom | 300 - 1050 mA |
| Constante stroom instelbaar | |
| Instelbaar via | Dipswitches |
| Standaard ingesteld op | 1050 mA |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor buitengebruik | |
| Lengte | 146.5 mm |
| Breedte | 44 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Arbeidsfactor | 0.95 |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 45 °C |
| Behuizing kleur | Wit |
| Met bekabeling | |
| Ingebouwde ventilator | |
| Aantal XPG LED van 2.1W / 700mA | 3 - 16 |
| Aantal COB LED van 3.1W / 350mA | 2 - 5 |
| Aantal COB LED van 6.6W / 700mA | 2 - 5 |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 60 Hz |
| Zelfstandig werkend | |
| SELV | |
| Overbelastingsbeveiliging | |
| Beveiliging voor temperatuur | |
| Overtemperatuurbeveiliging | |
| Beveiliging voor kortsluiting | |
| Beveiliging voor overbelasting | |
| Dimmen D4i | |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Dimbaar | |
| Bediening via Bluetooth | |
| Dimbaar Dali-2 | |
| Compatible met Casambi | |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Geschikt voor pulsdrukker | |
| Dimbaar RF | |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Dimbaar 10 V | |
| Dimbaar LineSwitch | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Dimbaar DALI | |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | |
| Dimbereik | 3 - 100 % |
| Dimbaar DMX | |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Dimbaar Touch and Dim | |
| Dimbaar DSI | |
| Dimbaar Zigbee | |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Dimbaar met push-button | |
| Incl. Plug and play connector | |
| Aantal kleurkanalen | 1 |
| DIN-railmontage | |
| Bediening via Matter |


