Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko led driver IP20 constante stroom 250-900 mA, 32W, 1-10V/puls | 860004
Artikelnummer: 860004 Type: LD-CC-1-10V-32 EAN: 8716643070585

Lumiko led driver IP20 constante stroom 250-900 mA, 32W, 1-10V/puls | 860004
Artikelnummer: 860004 | Type: LD-CC-1-10V-32 | EAN: 8716643070585
Deze dimbare led driver kan eenvoudig worden gedimd met een 1-10V potentiometer of een pulsdrukker, waardoor de lichtintensiteit nauwkeurig kan worden aangepast. Dankzij de ingebouwde dipswitches is de uitgangsstroom instelbaar van 250mA tot 900mA, in stappen van 50mA. Dit maakt de led driver geschikt voor verschillende toepassingen en zorgt voor optimale compatibiliteit met diverse led spots.
Let op: Sluit led spots nooit aan op een hogere stroom dan aanbevolen om schade en verkorte levensduur te voorkomen.
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type led driver | Constante stroom | Led spots |
| Protocol | 1-10 V / Puls |
| Uitgang | Instelbaar |
| Type component | Led driver |
| Type connector | Dynamisch |
| Toepassing | Mono (1ch) |
| Uitgangsvermogen | 2 - 32 W |
| Uitgangsvermogen (110V) | 2 - 15 W |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Geschikt voor constante spanning | |
| Uitgangsspanning | 2 - 53 V |
| Ingangsspanning | 220 - 240 V |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | |
| Geschikt voor constante stroom | |
| Uitgangsstroom | 250 - 900 mA |
| Constante stroom instelbaar | |
| Instelbaar via | Dipswitches |
| Standaard ingesteld op | 250 mA |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor buitengebruik | |
| Lengte | 103 mm |
| Breedte | 67 mm |
| Hoogte | 21 mm |
| Arbeidsfactor | 0.95 |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 50 °C |
| Behuizing kleur | Wit |
| Met bekabeling | |
| Ingebouwde ventilator | |
| Max vermogen per kanaal | 32 W |
| Aantal XPG LED van 2.1W / 700mA | 1 - 13 |
| Aantal COB LED van 3.1W / 350mA | 1 - 5 |
| Aantal COB LED van 6.6W / 700mA | 1 - 4 |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 60 Hz |
| Zelfstandig werkend | |
| SELV | |
| Overbelastingsbeveiliging | |
| Kema keur | |
| Beveiliging voor temperatuur | |
| Overtemperatuurbeveiliging | |
| Beveiliging voor kortsluiting | |
| Beveiliging voor overbelasting | |
| Dimmen D4i | |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Dimbaar | |
| Bediening via Bluetooth | |
| Dimbaar Dali-2 | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Compatible met Casambi | |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Geschikt voor pulsdrukker | |
| Dimbaar RF | |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Dimbaar 10 V | |
| Dimbaar LineSwitch | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Dimbaar DALI | |
| Dimming programmeerbaar | |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | |
| Dimbaar DMX | |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Dimbaar Touch and Dim | |
| Dimbaar DSI | |
| Dimbaar Zigbee | |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Dimbaar met push-button | |
| Incl. Plug and play connector | |
| Aantal kleurkanalen | 1 |
| DIN-railmontage | |
| Bediening via Matter |