Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Panflex HTR-S zware PVC polyester luchttransportslang D500 3 meter
Artikelnummer: 590.500.03.01 Type: HTR-S D500 L3 EAN: 08718552519773

Panflex HTR-S zware PVC polyester luchttransportslang D500 3 meter
Artikelnummer: 590.500.03.01 | Type: HTR-S D500 L3 | EAN: 08718552519773
- PVC polyester afzuig-en of blaasslang
- Geschikt voor warme en koude lucht
- Dikte slang 580 gr/m2
- Kleur: Geel
- Static wire
- Min. - Max. temperatuur (continu) -5 °C - 90 °C
- Afwijkende lengtes op aanvraag
Inhoud verpakking: 3 Meter in Kartonnen doos

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel van serie | HTR-S |
| Lengte | 3 m |
| Nom. diameter | 500 mm |
| Binnendiameter | 500 mm |
| Materiaal slang | Polyester PVC coating |
| Buitenhoes | 580 g/m² |
| Met EA/EU (polyurethaan) binnenwand | |
| Transparant | |
| Kleur buitenwand | Geel |
| Materiaal spiraal | Staal |
| Met uitwendige spiraal | |
| Max. werkdruk bij 20°C | 0.21 bar |
| Vacuümbestendigheid bij 20 °C | 100 % |
| Mediumtemperatuur (continu) | -20 - 100 °C |
| Buigradius | 250 mm |
| Static wire | |
| Met inlage | |
| Aantal inlagen | 0 |