Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Panflex HTR-FLAT platliggende neopreen PVC luchttransportslang D610 20 meter
Artikelnummer: 583.610.20.01 Type: HTR PVC-FLAT D610 L20 (Rits+klitband) EAN: 08718552519506

Panflex HTR-FLAT platliggende neopreen PVC luchttransportslang D610 20 meter
Artikelnummer: 583.610.20.01 | Type: HTR PVC-FLAT D610 L20 (Rits+klitband) | EAN: 08718552519506
De HTR-FLAT, een opblaasbare luchttransportslang met een diameter van 610 mm en een royale lengte van 20 meter, biedt een slimme en effectieve manier voor luchtverdeling in allerlei ruimtes. Gemakkelijk te bevestigen aan plafonds en zonder complexe interne versterking, maakt het verspreiden van zowel warme als koude lucht een fluitje van een cent. Ideaal voor sectoren als scheepsbouw en militaire operaties, alsook voor HVAC-ventilatie, tentventilatie en tijdelijke ventilatie tijdens bouwprojecten.
- PVC gecoat polyamide doek met een verdekt liggende stalen spiraal onder uitwendig PVC profiel
- Uitgerust met rist en klitteband voor snelle aansluiting
- Temperatuurbereik: -20 / 100°C
- Afwijkende lengtes verkrijgbaar op aanvraag
Inhoud verpakking: 20 Meter in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel van serie | HTR PVC FLAT |
| Lengte | 20 m |
| Nom. diameter | 610 mm |
| Binnendiameter | 610 mm |
| Materiaal slang | Polyester PVC coating |
| Met EA/EU (polyurethaan) binnenwand | |
| Transparant | |
| Kleur buitenwand | Wit |
| Materiaal spiraal | Staal |
| Met uitwendige spiraal | |
| Vacuümbestendigheid bij 20 °C | 100 % |
| Mediumtemperatuur (continu) | -50 - 150 °C |
| Static wire | |
| Met inlage | |
| Aantal inlagen | 0 |