Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Spiraalslang met een bundelbereik van 1,5 tot 7,0mm Zwart
Artikelnummer: 470010 Type: SPIR.1503 ZW EAN: 8716643012837

Spiraalslang met een bundelbereik van 1,5 tot 7,0mm Zwart
Artikelnummer: 470010 | Type: SPIR.1503 ZW | EAN: 8716643012837
Spiraalslangen bieden een praktische oplossing voor het bundelen en beschermen van kabels in elektrotechnische installaties. Dankzij de spiraalvorm is de slang flexibel, eenvoudig aan te brengen en geschikt voor omgevingen waar regelmatig kabels toegevoegd of verwijderd worden. Deze spiraalslang heeft een bundelbereik van 1,5 tot 7,0mm en is uitgevoerd in de kleur zwart.
Ander bundelbereik nodig? Het assortiment gaat van 1,5 mm tot 90mm en elke maat is beschikbaar in transparant en zwart.
Inhoud verpakking: 50 Meter in Zak

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type connector | Spiraalslang |
| Lengte | 50 m |
| Nom. diameter | 1.5 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyethyleen (PE) |
| Kleur | Zwart |
| Transparant | |
| Bedrijfstemperatuur | -50 - 80 °C |
| Bedrijfstemperatuur kortstondig | 90 °C |
| Brandwerende eigenschappen | Conform UL94 HB |
| Halogeenvrij | |
| UV-bestendig | |
| Wanddikte | 0.75 mm |
| Spiraalbreedte | 3 mm |
| Bundeldiameter | 1.5 - 7 mm |
| Doorslagspanning | 25 kV |