Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Spiraalslang met een bundelbereik van 10,0 tot 40,0mm Zwart
Artikelnummer: 470070 Type: SPIR.9012 ZW EAN: 8716643012899

Spiraalslang met een bundelbereik van 10,0 tot 40,0mm Zwart
Artikelnummer: 470070 | Type: SPIR.9012 ZW | EAN: 8716643012899
Spiraalslangen bieden een praktische oplossing voor het bundelen en beschermen van kabels in elektrotechnische installaties. Dankzij de spiraalvorm is de slang flexibel, eenvoudig aan te brengen en geschikt voor omgevingen waar regelmatig kabels toegevoegd of verwijderd worden. Deze spiraalslang heeft een bundelbereik van 10,0 tot 40,0mm en is uitgevoerd in de kleur zwart.
Ander bundelbereik nodig? Het assortiment gaat van 1,5 mm tot 90mm en elke maat is beschikbaar in transparant en zwart.
Inhoud verpakking: 25 Meter in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type connector | Spiraalslang |
| Lengte | 25 m |
| Nom. diameter | 9 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyethyleen (PE) |
| Kleur | Zwart |
| Transparant | |
| Bedrijfstemperatuur | -50 - 80 °C |
| Bedrijfstemperatuur kortstondig | 90 °C |
| Brandwerende eigenschappen | Conform UL94 HB |
| Halogeenvrij | |
| UV-bestendig | |
| Wanddikte | 1.5 mm |
| Spiraalbreedte | 12 mm |
| Bundeldiameter | 10 - 40 mm |
| Doorslagspanning | 25 kV |