Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Spiraalslang met een bundelbereik van 1,5 tot 7,0mm Transp.
Artikelnummer: 470020 Type: SPIR.1503 TR EAN: 8716643012844

Spiraalslang met een bundelbereik van 1,5 tot 7,0mm Transp.
Artikelnummer: 470020 | Type: SPIR.1503 TR | EAN: 8716643012844
Spiraalslangen bieden een praktische oplossing voor het bundelen en beschermen van kabels in elektrotechnische installaties. Dankzij de spiraalvorm is de slang flexibel, eenvoudig aan te brengen en geschikt voor omgevingen waar regelmatig kabels toegevoegd of verwijderd worden. Deze spiraalslang heeft een bundelbereik van 1,5 tot 7,0mm en is transparant uitgevoerd.
Ander bundelbereik nodig? Het assortiment gaat van 1,5 mm tot 90mm en elke maat is beschikbaar in transparant en zwart.
Inhoud verpakking: 50 Meter in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type connector | Spiraalslang |
| Lengte | 50 m |
| Nom. diameter | 1.5 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyethyleen (PE) |
| Kleur | Transparant |
| Transparant | |
| Bedrijfstemperatuur | -50 - 80 °C |
| Bedrijfstemperatuur kortstondig | 90 °C |
| Brandwerende eigenschappen | Conform UL94 HB |
| Halogeenvrij | |
| UV-bestendig | |
| Wanddikte | 0.75 mm |
| Spiraalbreedte | 3 mm |
| Bundeldiameter | 1.5 - 7 mm |
| Doorslagspanning | 25 kV |