Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Panflex Master ISO AKS UB50 geluiddemper (afgetapet) D160mm L1,5 meter | 382.160.15.01
Artikelnummer: 382.160.15.01 Type: MASTER ISO AKS DEMP 50MM D160 L1,5 EAN: 08718552318192

Panflex Master ISO AKS UB50 geluiddemper (afgetapet) D160mm L1,5 meter | 382.160.15.01
Artikelnummer: 382.160.15.01 | Type: MASTER ISO AKS DEMP 50MM D160 L1,5 | EAN: 08718552318192
Panflex Master ISO AKS UB50 geluiddemper D160 mm L1,5 meter is een energie-efficiënte flexibele geluiddemper voor toepassingen binnen de utiliteitsbouw. In utiliteitsinstallaties zorgen grotere luchtvolumes en hogere luchtsnelheden voor verhoogde geluidsproductie. De extra dikke, glasvezelversterkte aluminium buitenmantel in combinatie met Ecose isolatiewol van 50 mm, uitgevoerd als dubbele isolatielaag, zorgt voor effectieve geluidsdemping van hoge tonen en beperkt geluidsoverdracht, kastafstraling en overspraak tussen ruimtes. De dunne non-woven polyester binnenslang voorkomt dat isolatiewoldeeltjes in de luchtstroom terechtkomen. De uitvoering is aan beide zijden afgetapet en voorzien van een gekraalde rand. Dankzij de overmaatse diameter van circa 6 mm passen de geluiddempers om de aansluitmonden van ventilatiesystemen, waardoor montage wordt vereenvoudigd.
- Non-woven binnenhoes 150 micron
- Ecose Isolatiewol 50 mm / 19 kg/m3
- Buitenmantel 120 micron
- Gealuminiseerd polyester hoes glasvezel versterkt
- Temperatuurbereik -25°C / +100°C
- Spiraalafstand 35mm
- Warmtegeleiding k=0.036W/mk
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel van serie | Master ISO AKS UB50 |
| Projecttype | Utiliteitsbouw |
| Nom. kanaaldiameter | 160 mm |
| Lengte | 1570 mm |
| Werkende lengte | 1500 mm |
| Materiaal binnenbuis | Kunststof met spiraal |
| Materiaal buitenbuis | Glasvezelversterkt aluminium |
| Binnendiameter | 166 mm |
| Buitendiameter | 265 mm |
| Flexibel | |
| Aansluiting 1 | Gekraalde rand |
| Aansluiting 2 | Gekraalde rand |
| Met voorgemonteerde afdichting | |
| Isolatiedikte | 50 mm |
| Soort isolatiemateriaal | Ecose isolatiewol |
| Met geweven afschermdoek | |
| Dampremmende laag | |
| Met kern/kegel | |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 90 °C |
| Vrije doorlaat | 100 % |
| Demping 63 Hz | 14.9 dB |
| Demping 125 Hz | 31.3 dB |
| Demping 250 Hz | 36.7 dB |
| Demping 500 Hz | 35.4 dB |
| Demping 1000 Hz | 41.3 dB |
| Demping 2000 Hz | 53.1 dB |
| Demping 4000 Hz | 40.5 dB |
| Demping 8000 Hz | 25.1 dB |