Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Panflex Master ISO AKS geluiddemper WB (afgetapet) D80 mm L0,5 meter | 381.080.05.01
Artikelnummer: 381.080.05.01 Type: MASTER DEMPER WB D80 L05 EAN: 08718552310387

Panflex Master ISO AKS geluiddemper WB (afgetapet) D80 mm L0,5 meter | 381.080.05.01
Artikelnummer: 381.080.05.01 | Type: MASTER DEMPER WB D80 L05 | EAN: 08718552310387
Panflex Master ISO AKS geluiddemper WB D80 mm L0,5 meter is een energie-efficiënte flexibele geluiddemper voor ventilatie- en airconditioningssystemen. De extra dikke, glasvezelversterkte aluminium buitenmantel zorgt voor geluidsdemping over een breed frequentiespectrum, met name in de hoge tonen. De dunne non-woven polyester binnenslang voorkomt dat deeltjes van de Ecose isolatiewol van 25 mm in de luchtstroom terechtkomen. De uitvoering is aan beide zijden afgetapet en voorzien van een gekraalde rand. Dankzij de overmaatse diameter van circa 6 mm passen de geluiddempers om de aansluitmonden van ventilatiesystemen, waardoor montage wordt vereenvoudigd.
- Afgetapet aan beide zijden
- Non-woven binnenhoes 150 micron
- Ecose Isolatiewol 25 mm / 19 kg/m3
- Buitenmantel 120 micron
- Gealuminiseerd polyester met glasvezel versterkt
- Meet norm: EN ISO 7235.2003 (invoegverlies en wandreductie)
- Maximale werkdruk 2000 Pa
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel van serie | Master ISO AKS WB25 |
| Projecttype | Woningbouw |
| Nom. kanaaldiameter | 80 mm |
| Lengte | 700 mm |
| Werkende lengte | 500 mm |
| Materiaal binnenbuis | Kunststof met spiraal |
| Materiaal buitenbuis | Glasvezelversterkt aluminium |
| Binnendiameter | 86 mm |
| Buitendiameter | 150 mm |
| Flexibel | |
| Aansluiting 1 | Gekraalde rand |
| Aansluiting 2 | Gekraalde rand |
| Met voorgemonteerde afdichting | |
| Isolatiedikte | 25 mm |
| Soort isolatiemateriaal | Ecose isolatiewol |
| Met geweven afschermdoek | |
| Dampremmende laag | |
| Met kern/kegel | |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 90 °C |
| Vrije doorlaat | 100 % |
Gerelateerde producten
Oplossingen
De merken
Groothandels
Wij leveren uitsluitend via elektrotechnische-, technische en verlichtingsgroothandels. Samen met deze partners zorgen wij voor betrouwbaar advies en verrassende oplossingen op het juiste moment.