Panflex ForteFlex ongeïsoleerde ventilatieslang D102mm L10 meter
Artikelnummer: 358.102.10.01 Type: FORTEFLEX D102 L10 EAN: 08718552312947

Panflex ForteFlex ongeïsoleerde ventilatieslang D102mm L10 meter
Artikelnummer: 358.102.10.01 | Type: FORTEFLEX D102 L10 | EAN: 08718552312947
- Dikte 150 micron
- 3 Lagen aluminium en 2 lagen polyester en 1 laag PVC
- Temperatuurbereik -30°C / +150°C
- Draadafstand spiraaldraad 18 mm
- Maximale luchtsnelheid 30 m/s
- Maximale werkdruk 3000 Pa
Inhoud verpakking: 10 Meter in Kartonnen doos

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Panflex ForteFlex ongeïsoleerde ventilatieslang D102mm L10 meter
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel van serie | FORTEFLEX |
| Lengte | 10 m |
| Nom. diameter | 100 mm |
| Wanddikte | 150 µm |
| Buigradius | 51 mm |
| Binnendiameter | 102 mm |
| Mediumtemperatuur (continu) | -30 - 150 °C |
| Producttype | Ongeïsoleerd |