Panflex ALU geluiddemper cleanroomsafe D315 mm L0,5 meter is een geluiddemper voor ventilatie- en airconditioningssystemen binnen de utiliteitsbouw. De uitvoering is geschikt voor situaties waarin eisen worden gesteld aan akoestiek en hygiëne. De geluiddemper wordt toegepast voor het verminderen van geluidsoverlast in cleanrooms en andere kritische utiliteitsomgevingen, o.a. in ziekenhuizen, laboratoria, scholen, kantoorpanden, fabriekshallen en datacenters.
Panflex ALU geluiddemper cleanroomsafe D315 mm L0,5 meter | 342.315.05.01
Artikelnummer: 342.315.05.01 Type: GELUIDDEMPER ALU NW D315 L0,5 EAN: 08718552318048

Panflex ALU geluiddemper cleanroomsafe D315 mm L0,5 meter | 342.315.05.01
Artikelnummer: 342.315.05.01 | Type: GELUIDDEMPER ALU NW D315 L0,5 | EAN: 08718552318048
- Non-woven binnenslang 150 micron
- Ecose Isolatiewol 25 mm / 19 kg/m3
- Buitenmantel 120 micron
- Materiaal 99.5% aluminium
- Temperatuurbereik -25°C / +100°C
- Maximale werkdruk 3000 Pa
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Panflex ALU geluiddemper cleanroomsafe D315 mm L0,5 meter | 342.315.05.01
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel van serie | ALU demper cleanroom safe |
| Projecttype | Utiliteitsbouw |
| Nom. kanaaldiameter | 315 mm |
| Lengte | 580 mm |
| Werkende lengte | 500 mm |
| Materiaal binnenbuis | Aluminium |
| Materiaal buitenbuis | Aluminium |
| Binnendiameter | 314 mm |
| Buitendiameter | 365 mm |
| Flexibel | |
| Aansluiting 1 | Insteekeind |
| Aansluiting 2 | Insteekeind |
| Met voorgemonteerde afdichting | |
| Isolatiedikte | 25 mm |
| Soort isolatiemateriaal | Ecose isolatiewol |
| Met geweven afschermdoek | |
| Dampremmende laag | |
| Met kern/kegel | |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 300 °C |
| Vrije doorlaat | 100 % |