Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Panflex ALU geluiddemper cleanroomsafe D200 mm L1 meter | 342.200.10.01
Artikelnummer: 342.200.10.01 Type: GELUIDDEMPER ALU NW D200 L1 EAN: 08718552317942

Panflex ALU geluiddemper cleanroomsafe D200 mm L1 meter | 342.200.10.01
Artikelnummer: 342.200.10.01 | Type: GELUIDDEMPER ALU NW D200 L1 | EAN: 08718552317942
Panflex ALU geluiddemper cleanroomsafe D200 mm L1 meter is een geluiddemper voor ventilatie- en airconditioningssystemen binnen de utiliteitsbouw. De uitvoering is geschikt voor situaties waarin eisen worden gesteld aan akoestiek en hygiëne. De geluiddemper wordt toegepast voor het verminderen van geluidsoverlast in cleanrooms en andere kritische utiliteitsomgevingen, o.a. in ziekenhuizen, laboratoria, scholen, kantoorpanden, fabriekshallen en datacenters.
- Non-woven binnenslang 150 micron
- Ecose Isolatiewol 25 mm / 19 kg/m3
- Buitenmantel 120 micron
- Materiaal 99.5% aluminium
- Temperatuurbereik -25°C / +100°C
- Maximale werkdruk 3000 Pa
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel van serie | ALU demper cleanroom safe |
| Projecttype | Utiliteitsbouw |
| Nom. kanaaldiameter | 200 mm |
| Lengte | 1080 mm |
| Werkende lengte | 1000 mm |
| Materiaal binnenbuis | Aluminium |
| Materiaal buitenbuis | Aluminium |
| Binnendiameter | 198 mm |
| Buitendiameter | 249 mm |
| Flexibel | |
| Aansluiting 1 | Insteekeind |
| Aansluiting 2 | Insteekeind |
| Met voorgemonteerde afdichting | |
| Isolatiedikte | 25 mm |
| Soort isolatiemateriaal | Ecose isolatiewol |
| Met geweven afschermdoek | |
| Dampremmende laag | |
| Met kern/kegel | |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 300 °C |
| Vrije doorlaat | 100 % |
| Demping 63 Hz | 3.2 dB |
| Demping 125 Hz | 1.6 dB |
| Demping 250 Hz | 3.7 dB |
| Demping 500 Hz | 11.1 dB |
| Demping 1000 Hz | 25.2 dB |
| Demping 2000 Hz | 15.7 dB |
| Demping 4000 Hz | 8.4 dB |
| Demping 8000 Hz | 8.8 dB |