Panflex ALU geluiddemper cleanroomsafe D125 mm L1,5 meter is een geluiddemper voor ventilatie- en airconditioningssystemen binnen de utiliteitsbouw. De uitvoering is geschikt voor situaties waarin eisen worden gesteld aan akoestiek en hygiëne. De geluiddemper wordt toegepast voor het verminderen van geluidsoverlast in cleanrooms en andere kritische utiliteitsomgevingen, o.a. in ziekenhuizen, laboratoria, scholen, kantoorpanden, fabriekshallen en datacenters.
Panflex ALU geluiddemper cleanroomsafe D125 mm L1,5 meter | 342.125.15.01
Artikelnummer: 342.125.15.01 Type: GELUIDDEMPER ALU NW D125 L1,5 EAN: 08718552317812

Panflex ALU geluiddemper cleanroomsafe D125 mm L1,5 meter | 342.125.15.01
Artikelnummer: 342.125.15.01 | Type: GELUIDDEMPER ALU NW D125 L1,5 | EAN: 08718552317812
- Non-woven binnenslang 150 micron
- Ecose Isolatiewol 25 mm / 19 kg/m3
- Buitenmantel 120 micron
- Materiaal 99.5% aluminium
- Temperatuurbereik -25°C / +100°C
- Maximale werkdruk 3000 Pa
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Panflex ALU geluiddemper cleanroomsafe D125 mm L1,5 meter | 342.125.15.01
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel van serie | ALU demper cleanroom safe |
| Projecttype | Utiliteitsbouw |
| Nom. kanaaldiameter | 125 mm |
| Lengte | 1580 mm |
| Werkende lengte | 1500 mm |
| Materiaal binnenbuis | Aluminium |
| Materiaal buitenbuis | Aluminium |
| Binnendiameter | 124 mm |
| Buitendiameter | 175 mm |
| Flexibel | |
| Aansluiting 1 | Insteekeind |
| Aansluiting 2 | Insteekeind |
| Met voorgemonteerde afdichting | |
| Isolatiedikte | 25 mm |
| Soort isolatiemateriaal | Ecose isolatiewol |
| Met geweven afschermdoek | |
| Dampremmende laag | |
| Met kern/kegel | |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 300 °C |
| Vrije doorlaat | 100 % |
| Demping 63 Hz | 6.5 dB |
| Demping 125 Hz | 5.6 dB |
| Demping 250 Hz | 9.5 dB |
| Demping 500 Hz | 22.9 dB |
| Demping 1000 Hz | 31.5 dB |
| Demping 2000 Hz | 33.6 dB |
| Demping 4000 Hz | 18 dB |
| Demping 8000 Hz | 13 dB |