Panflex ALU geluiddemper cleanroomsafe D100 mm L1 meter is een geluiddemper voor ventilatie- en airconditioningssystemen binnen de utiliteitsbouw. De uitvoering is geschikt voor situaties waarin eisen worden gesteld aan akoestiek en hygiëne. De geluiddemper wordt toegepast voor het verminderen van geluidsoverlast in cleanrooms en andere kritische utiliteitsomgevingen, o.a. in ziekenhuizen, laboratoria, scholen, kantoorpanden, fabriekshallen en datacenters.
Panflex ALU geluiddemper cleanroomsafe D100 mm L1 meter | 342.100.10.01
Artikelnummer: 342.100.10.01 Type: GELUIDDEMPER ALU NW D100 L1 EAN: 08718552317775

Panflex ALU geluiddemper cleanroomsafe D100 mm L1 meter | 342.100.10.01
Artikelnummer: 342.100.10.01 | Type: GELUIDDEMPER ALU NW D100 L1 | EAN: 08718552317775
- Non-woven binnenslang 150 micron
- Ecose Isolatiewol 25 mm / 19 kg/m3
- Buitenmantel 120 micron
- Materiaal 99.5% aluminium
- Temperatuurbereik -25°C / +100°C
- Maximale werkdruk 3000 Pa
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Panflex ALU geluiddemper cleanroomsafe D100 mm L1 meter | 342.100.10.01
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel van serie | ALU demper cleanroom safe |
| Projecttype | Utiliteitsbouw |
| Nom. kanaaldiameter | 100 mm |
| Lengte | 1080 mm |
| Werkende lengte | 1000 mm |
| Materiaal binnenbuis | Aluminium |
| Materiaal buitenbuis | Aluminium |
| Binnendiameter | 98 mm |
| Buitendiameter | 149 mm |
| Flexibel | |
| Aansluiting 1 | Insteekeind |
| Aansluiting 2 | Insteekeind |
| Met voorgemonteerde afdichting | |
| Isolatiedikte | 25 mm |
| Soort isolatiemateriaal | Ecose isolatiewol |
| Met geweven afschermdoek | |
| Dampremmende laag | |
| Met kern/kegel | |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 300 °C |
| Vrije doorlaat | 100 % |