Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Panflex Panama® geluiddemper D125mm L1,5 meter | 315.125.15.01
Artikelnummer: 315.125.15.01 Type: PANAMA GELUIDDEMPER D125 L1,5 EAN: 8718552103507

Panflex Panama® geluiddemper D125mm L1,5 meter | 315.125.15.01
Artikelnummer: 315.125.15.01 | Type: PANAMA GELUIDDEMPER D125 L1,5 | EAN: 8718552103507
Panflex Panama® geluiddemper D125 mm L1,5 meter is een flexibele geluiddemper voor het verminderen van machinegeluid bij de aan- en afvoer van lucht tussen woningen en ventilatielucht-warmtepompen en WTW-units. De geluiddemper is uitgevoerd met een PVC binnenslang die geschikt is voor vochtige lucht en zorgt voor wandreductie, waarmee geluidsoverlast in woonomgevingen wordt beperkt. De metalen aansluitbussen zijn voorzien van een dubbele lipring en een isolatiekraag voor een stevige, dampdichte aansluiting en het voorkomen van koudebruggen. Door de flexibele uitvoering is montage mogelijk op lastig bereikbare plaatsen.
- PVC binnenslang
- Ecose Isolatiewol 25 mm / 19 kg/m3
- PVC/aluminiumlaminaat buitenslang
- Werkdruk max. 2.500 Pa
- Luchtsnelheid max. 30 m/s
- Temperatuurbereik -30°C / +80°C
- Warmtegeleiding glaswol Rd=0.69 m2 K/W
- Warmteweerstand glaswol 0.036 W/(m.K)
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Productblad

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel van serie | Panama demper |
| Projecttype | Woningbouw |
| Nom. kanaaldiameter | 150 mm |
| Werkende lengte | 1500 mm |
| Materiaal binnenbuis | Kunststof met spiraal |
| Materiaal buitenbuis | Aluminiumlaminaat |
| Flexibel | |
| Aansluiting 1 | Insteekeind |
| Insteek aansluiting 1 | 40 mm |
| Aansluiting 2 | Insteekeind |
| Insteek aansluiting 2 | 40 mm |
| Met voorgemonteerde afdichting | |
| Isolatiedikte | 25 mm |
| Soort isolatiemateriaal | Ecose isolatiewol |
| Met geweven afschermdoek | |
| Dampremmende laag | |
| Met kern/kegel | |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 80 °C |
| Vrije doorlaat | 100 % |
| Demping 63 Hz | -0.3 dB |
| Demping 125 Hz | 1.1 dB |
| Demping 250 Hz | 1.7 dB |
| Demping 500 Hz | 3 dB |
| Demping 1000 Hz | 5.3 dB |
| Demping 2000 Hz | 11.5 dB |
| Demping 4000 Hz | 11.1 dB |
| Demping 8000 Hz | 15.4 dB |