Panflex Panama® geluiddemper D125 mm L0,75 meter is een flexibele geluiddemper voor het verminderen van machinegeluid bij de aan- en afvoer van lucht tussen woningen en ventilatielucht-warmtepompen en WTW-units. De geluiddemper is uitgevoerd met een PVC binnenslang die geschikt is voor vochtige lucht en zorgt voor wandreductie, waarmee geluidsoverlast in woonomgevingen wordt beperkt. De metalen aansluitbussen zijn voorzien van een dubbele lipring en een isolatiekraag voor een stevige, dampdichte aansluiting en het voorkomen van koudebruggen. Door de flexibele uitvoering is montage mogelijk op lastig bereikbare plaatsen.
Panflex Panama® geluiddemper D125mm L0,75 meter | 315.125.07.01
Artikelnummer: 315.125.07.01 Type: PANAMA GELUIDDEMPER D125 L0,75 EAN: 8718552103156

Panflex Panama® geluiddemper D125mm L0,75 meter | 315.125.07.01
Artikelnummer: 315.125.07.01 | Type: PANAMA GELUIDDEMPER D125 L0,75 | EAN: 8718552103156
- PVC binnenslang
- Ecose Isolatiewol 25 mm / 19 kg/m3
- PVC/aluminiumlaminaat buitenslang
- Werkdruk max. 2.500 Pa
- Luchtsnelheid max. 30 m/s
- Temperatuurbereik -30°C / +80°C
- Warmtegeleiding glaswol Rd=0.69 m2 K/W
- Warmteweerstand glaswol 0.036 W/(m.K)
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Productblad

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Panflex Panama® geluiddemper D125mm L0,75 meter | 315.125.07.01
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel van serie | Panama demper |
| Projecttype | Woningbouw |
| Nom. kanaaldiameter | 125 mm |
| Werkende lengte | 750 mm |
| Materiaal binnenbuis | Kunststof met spiraal |
| Materiaal buitenbuis | Aluminiumlaminaat |
| Flexibel | |
| Aansluiting 1 | Insteekeind |
| Insteek aansluiting 1 | 40 mm |
| Aansluiting 2 | Insteekeind |
| Insteek aansluiting 2 | 40 mm |
| Met voorgemonteerde afdichting | |
| Isolatiedikte | 25 mm |
| Soort isolatiemateriaal | Ecose isolatiewol |
| Met geweven afschermdoek | |
| Dampremmende laag | |
| Met kern/kegel | |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 80 °C |
| Vrije doorlaat | 100 % |