Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Panflex VP Super Vinyl ventilatieslang grijs D100mm 10 meter | 300.100.10.01
Artikelnummer: 300.100.10.01 Type: VP SUPER GRIJS D100 L10 EAN: 08718552300104

Panflex VP Super Vinyl ventilatieslang grijs D100mm 10 meter | 300.100.10.01
Artikelnummer: 300.100.10.01 | Type: VP SUPER GRIJS D100 L10 | EAN: 08718552300104
Op zoek naar een veelzijdige ventilatieslang? De VP Super Vinyl Grijs slang is universeel inzetbaar en steviger dan aluminium slangen. Perfect voor mechanische ventilatie, wasdrogers en eenvoudig te installeren op verschillende aansluitstukken.
- Dikte 250 micron
- Polyamide weefsel met tweezijdige PVC-coating
- Temperatuurbereik -25°C / +85°C
- Draadafstand spiraaldraad 28 mm bij diameter
- Maximale werkdruk 3000 Pa
Inhoud verpakking: 10 Meter in Kartonnen doos

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel van serie | VP Super grijs |
| Lengte | 10 m |
| Nom. diameter | 100 mm |
| Binnendiameter | 106 mm |
| Materiaal slang | PA PVC coating |
| Met EA/EU (polyurethaan) binnenwand | |
| Transparant | |
| Kleur buitenwand | Grijs |
| Materiaal spiraal | Staal |
| Met uitwendige spiraal | |
| Wanddikte | 0.25 mm |
| Max. werkdruk bij 20°C | 0.0003 bar |
| Vacuümbestendigheid bij 20 °C | 100 % |
| Mediumtemperatuur (continu) | -35 - 85 °C |
| Buigradius | 64 mm |
| Static wire | |
| Met inlage | |
| Aantal inlagen | 0 |
| Min. barstdruk | 0.6 bar |
| Max. onderdruk | 0.2 bar |
| Producttype | Ongeïsoleerd |