Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Panflex VP Super Vinyl ventilatieslang grijs D90mm 10 meter | 300.090.10.01
Artikelnummer: 300.090.10.01 Type: VP SUPER GRIJS D90 L10 EAN: 08718552300081

Panflex VP Super Vinyl ventilatieslang grijs D90mm 10 meter | 300.090.10.01
Artikelnummer: 300.090.10.01 | Type: VP SUPER GRIJS D90 L10 | EAN: 08718552300081
Deze hoogwaardige VP Super Vinyl Grijs ventilatieslang biedt maximale stevigheid dankzij de polyamide doekslang met pvc-coating. Perfect voor werkplaatsen en garages waar ventilatie essentieel is. De VP Super Grijs ventilatieslang is eenvoudig op maat te knippen voor toepassingen zoals in werkplaatsen of garages.
- Dikte 250 micron
- Polyamide weefsel met tweezijdige PVC-coating
- Temperatuurbereik -25°C / +85°C
- Draadafstand spiraaldraad 28 mm bij diameter
- Maximale werkdruk 3000 Pa
Inhoud verpakking: 10 Meter in Kartonnen doos

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel van serie | VP Super grijs |
| Lengte | 10 m |
| Nom. diameter | 90 mm |
| Binnendiameter | 95 mm |
| Materiaal slang | PA PVC coating |
| Met EA/EU (polyurethaan) binnenwand | |
| Transparant | |
| Kleur buitenwand | Grijs |
| Materiaal spiraal | Staal |
| Met uitwendige spiraal | |
| Wanddikte | 0.25 mm |
| Max. werkdruk bij 20°C | 0.0003 bar |
| Vacuümbestendigheid bij 20 °C | 100 % |
| Mediumtemperatuur (continu) | -35 - 85 °C |
| Buigradius | 57 mm |
| Static wire | |
| Met inlage | |
| Aantal inlagen | 0 |
| Min. barstdruk | 0.6 bar |
| Max. onderdruk | 0.2 bar |
| Producttype | Ongeïsoleerd |