De VP Super Vinyl Grijs ongeïsoleerde ventilatieslang is licht, flexibel en ontworpen voor luchtverplaatsing zonder thermische eisen. Deze doekslang is uiterst geschikt voor vochtige lucht en langdurige trillingsabsorptie. Ideaal voor gebruik in mechanische ventilatie en afzuigkappen.
Panflex VP Super Vinyl ventilatieslang grijs D80mm 10 meter | 300.080.10.01
Artikelnummer: 300.080.10.01 Type: VP SUPER GRIJS D80 L10 EAN: 08718552300074

Panflex VP Super Vinyl ventilatieslang grijs D80mm 10 meter | 300.080.10.01
Artikelnummer: 300.080.10.01 | Type: VP SUPER GRIJS D80 L10 | EAN: 08718552300074
- Dikte 250 micron
- Polyamide weefsel met tweezijdige PVC-coating
- Temperatuurbereik -25°C / +85°C
- Draadafstand spiraaldraad 28 mm bij diameter
- Maximale werkdruk 3000 Pa
Inhoud verpakking: 10 Meter in Kartonnen doos

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Panflex VP Super Vinyl ventilatieslang grijs D80mm 10 meter | 300.080.10.01
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel van serie | VP Super grijs |
| Lengte | 10 m |
| Nom. diameter | 80 mm |
| Binnendiameter | 86 mm |
| Materiaal slang | PA PVC coating |
| Met EA/EU (polyurethaan) binnenwand | |
| Transparant | |
| Kleur buitenwand | Grijs |
| Materiaal spiraal | Staal |
| Met uitwendige spiraal | |
| Wanddikte | 0.25 mm |
| Max. werkdruk bij 20°C | 0.0003 bar |
| Vacuümbestendigheid bij 20 °C | 100 % |
| Mediumtemperatuur (continu) | -35 - 85 °C |
| Buigradius | 52 mm |
| Static wire | |
| Met inlage | |
| Aantal inlagen | 0 |
| Min. barstdruk | 0.6 bar |
| Max. onderdruk | 0.2 bar |
| Producttype | Ongeïsoleerd |