Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Regenkap RVS D100mm
Artikelnummer: 202.100.01.01 Type: REGENKAP RVS D100 EAN: 08718552201630

Regenkap RVS D100mm
Artikelnummer: 202.100.01.01 | Type: REGENKAP RVS D100 | EAN: 08718552201630
- Materiaal kap Roestvaststaal (RVS)
- Uitvoering Enkelwandig
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Dakafwerking – Hulpstukken | Regenkap |
| Materiaal kap | Roestvaststaal (RVS) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Nom. kanaaldiameter | 100 - 100 mm |
| Type connector | Enkelwandig |
| Met klemband | |
| Met gaas | |
| Met voorgemonteerde afdichting | |
| Hoogte | 210 mm |
| Werkende hoogte | 140 mm |
| Buitendiameter kap | 169 mm |