Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Veiligheidskoker 60x100mm blauw, 1x2meter
Artikelnummer: 966128 Type: M6V 60/100 B 2M EAN: 8714177015331

Veiligheidskoker 60x100mm blauw, 1x2meter
Artikelnummer: 966128 | Type: M6V 60/100 B 2M | EAN: 8714177015331
De Canalit Bedradingskoker zorgt niet alleen voor een overzichtelijke bedrading, maar ook voor veiligheid in paneelbouw. Met een breedte van 60mm en hoogte van 100mm en een lengte van 2 meter, biedt deze koker voldoende ruimte voor bedrading. De koker is voorzien van een tweevoudige breuklijn en stevige dekselsluiting voor extra stevigheid. Het product kan worden gemonteerd met schroeven, tape of spreidklinknagels.
- Bedradingskoker veiligheid: B60 x H100mm
- Tweevoudige breuklijn, stevige dekselsluiting
- Kleur: blauw (RAL 5015)
- Verpakking: per stuk in folie verpakt
Inhoud verpakking: 2 Meter in Zak

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Bedradingskoker veiligheid |
| Hoogte | 100 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Sleufafstand | 10 mm |
| Sleufbreedte | 5 mm |
| Uitvoeringsvorm zijwand | Gat-/sleufstansing |
| Lengte | 2000 mm |
| Halogeenvrij | |
| Zelfdovend | |
| Flexibel | |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Met deksel/afdekking | |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| RAL-nummer | 5015 |