Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Veiligheidskoker 30x80mm blauw, 1x2meter
Artikelnummer: 966123 Type: M6V 30/80 B 2M EAN: 8714177015188

Veiligheidskoker 30x80mm blauw, 1x2meter
Artikelnummer: 966123 | Type: M6V 30/80 B 2M | EAN: 8714177015188
De Canalit Bedradingskoker zorgt niet alleen voor een overzichtelijke bedrading, maar ook voor veiligheid in paneelbouw. Met een breedte van 30mm en hoogte van 80mm en een lengte van 2 meter, biedt deze koker voldoende ruimte voor bedrading. De koker is voorzien van een tweevoudige breuklijn en stevige dekselsluiting voor extra stevigheid. Het product kan worden gemonteerd met schroeven, tape of spreidklinknagels.
- Bedradingskoker veiligheid: B30 x H80mm
- Tweevoudige breuklijn, stevige dekselsluiting
- Kleur: blauw (RAL 5015)
- Verpakking: per stuk in folie verpakt
Inhoud verpakking: 2 Meter in Zak

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Bedradingskoker veiligheid |
| Hoogte | 80 mm |
| Breedte | 30 mm |
| Sleufafstand | 10 mm |
| Sleufbreedte | 5 mm |
| Uitvoeringsvorm zijwand | Gat-/sleufstansing |
| Lengte | 2000 mm |
| Halogeenvrij | |
| Zelfdovend | |
| Flexibel | |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Met deksel/afdekking | |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| RAL-nummer | 5015 |