Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Bedradingskoker 80x80mm grijs, 1x2meter
Artikelnummer: 961448 Type: M6 80/80 G 2M EAN: 8714177004205

Bedradingskoker 80x80mm grijs, 1x2meter
Artikelnummer: 961448 | Type: M6 80/80 G 2M | EAN: 8714177004205
De grijze bedradingskoker van Canalit is de perfecte oplossing voor het netjes afwerken van bedrading in paneelbouw en in de meterkast bij de distributie van elektriciteit. De koker heeft afmetingen van 80 mm breed en 80 mm hoog en wordt per lengte van 2 meter verpakt. De tweevoudige breuklijn en stevige dekselsluiting maken het eenvoudig te gebruiken en te sluiten. Bovendien zijn de zijpoorten gemakkelijk uit te breken, wat zorgt voor een glad oppervlak om beschadiging van draden en handen te voorkomen. De koker is verpakt in Canalit beschermfolie voor veilig transport.
- Bedradingkoker voor de afwerking van bedrading in paneelbouw | B80 x H80 mm
- Zijpoorten eenvoudig uit te breken
- Materiaal: PVC,
- Kleur: grijs (RAL 7030)
- Verpakking: per lengte van 2 meter in Canalit beschermfolie
Inhoud verpakking: 2 Meter in Zak

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Bedradingskoker |
| Hoogte | 80 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Sleufafstand | 10 mm |
| Sleufbreedte | 5 mm |
| Uitvoeringsvorm zijwand | Gat-/sleufstansing |
| Lengte | 2000 mm |
| Halogeenvrij | |
| Zelfdovend | |
| Flexibel | |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Met deksel/afdekking | |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| RAL-nummer | 7030 |