Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Trillingsdemper veervoet 46-100kg M8 set 2 stuks
Artikelnummer: 943404 Type: TD-V 100KG M8 EAN: 8714017602578

Trillingsdemper veervoet 46-100kg M8 set 2 stuks
Artikelnummer: 943404 | Type: TD-V 100KG M8 | EAN: 8714017602578
Op zoek naar een trillingsdemper veervoet voor 46-100 kg? Deze trillingsdemper van Canalit bestaat uit metalen veerisolatoren wat ideaal is voor het isoleren van alle soorten machines met lage frequentie (onder 1200 RPM).Deze trillingsdemper veervoet is voor en door installateurs ontwikkeld.
- Kleur: rood
- Afmetingen: hoogte 74 mm
- Belasting per stuk: 46-100 kg
- Per 2 stuks verpakt
Inhoud verpakking: 2 Stuks in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Trillingsdemper veervoet |
| Behuizing | Open |
| Hoogte verstelbaar | |
| Max. belastbaarheid | 980 N |
| Minimale belasting | 46 kg |
| Maximum belasting | 100 kg |
| Hoogte | 74 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Min. omgevingstemperatuur | -20 °C |
| Max. omgevingstemperatuur | 60 °C |
| Belastbaar op druk | |
| Belastbaar op trek | |
| Type connector | Cilindrisch |
| Aansluiting 2 | Accessoire |
| Aansluiting 1 | Binnendraad |