Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Trillingsdemper veervoet 39-75kg M8 set 2 stuks
Artikelnummer: 943403 Type: TD-V 75KG M8 EAN: 8714017602561

Trillingsdemper veervoet 39-75kg M8 set 2 stuks
Artikelnummer: 943403 | Type: TD-V 75KG M8 | EAN: 8714017602561
Het plaatsen van een airco is nog nooit zo efficiënt en makkelijk geweest. De trillingsdemper veervoeten van Canalit hebben allemaal een andere kleur wat precies laat zien wat het laadvermogen is. Deze blauwe trillingsdemper veervoet heeft een laadvermogen van 39-75 en is voor machines met een frequentie lager dan 1200 RPM.
- Kleur: blauw
- Afmetingen: hoogte 74 mm
- Belasting per stuk: 39-75 kg
- Per 2 stuks verpakt
Inhoud verpakking: 2 Stuks in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Trillingsdemper veervoet |
| Behuizing | Open |
| Hoogte verstelbaar | |
| Max. belastbaarheid | 735 N |
| Minimale belasting | 39 kg |
| Maximum belasting | 75 kg |
| Hoogte | 74 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Min. omgevingstemperatuur | -20 °C |
| Max. omgevingstemperatuur | 60 °C |
| Belastbaar op druk | |
| Belastbaar op trek | |
| Type connector | Cilindrisch |
| Aansluiting 2 | Accessoire |
| Aansluiting 1 | Binnendraad |