Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit wandbeugel met schuifrail 800 x 450mm grijs | 943312
Artikelnummer: 943312 Type: WB 800X450 G EAN: 8714017603827

Canalit wandbeugel met schuifrail 800 x 450mm grijs | 943312
Artikelnummer: 943312 | Type: WB 800X450 G | EAN: 8714017603827
Deze antraciete wandbeugel met schuifrail van Canalit is een universele verstelbare beugel. En dat is nog niet alles! De wandbeugel met schuifrail wordt compleet geleverd met ingebouwde waterpas, bevestigingsschroeven, pluggen, trillingsdempende rubberen kussentjes én de innovatieve verstelbare achterpoot gemaakt van een schroefdraadlichaam van nylon. Dit alles zorgt voor een perfecte hechting aan de muur.
- Kleur: antraciet (RAL 7016)
- Materiaal: elektrolytisch verzinkt plaatstaal
- Afmetingen: B450 x H400
- Max. 160 kg
- Per set verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7016 |
| Draaglast | 160 kg |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 400 - 400 mm |
| Diepte | 450 - 450 mm |
| Breedte | 100 - 800 mm |
| Console geschikt voor wand | |
| Console geschikt voor plafond | |
| Console geschikt voor stalen kolom | |
| Geschikt voor hangende apparaten | |
| Geschikt voor staande apparaten | |
| Met bevestigingsmateriaal | |
| Met trillingsdempers | |
| Oppervlaktebescherming | Gecoat |