Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit wandbeugel met schuifrail 800x420mm, grijs
Artikelnummer: 943303 Type: WB 800X420 G EAN: 8714017603896

Canalit wandbeugel met schuifrail 800x420mm, grijs
Artikelnummer: 943303 | Type: WB 800X420 G | EAN: 8714017603896
Deze antraciet grijze wandbeugel met schuifrail van Canalit wordt compleet geleverd met ingebouwde waterpas, bevestigingsschroeven, pluggen, trillingsdempende rubberen kussentjes én de innovatieve verstelbare achterpoot gemaakt van een schroefdraadlichaam van nylon.
- Kleur: antraciet (RAL 7016)
- Materiaal: elektrolytisch verzinkt plaatstaal
- Afmetingen: B420 x L800 x H400
- Max. 140 kg
- Per set verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7016 |
| Draaglast | 140 kg |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 400 - 400 mm |
| Diepte | 420 - 420 mm |
| Breedte | 100 - 800 mm |
| Console geschikt voor wand | |
| Console geschikt voor plafond | |
| Console geschikt voor stalen kolom | |
| Geschikt voor hangende apparaten | |
| Geschikt voor staande apparaten | |
| Met bevestigingsmateriaal | |
| Met trillingsdempers | |
| Oppervlaktebescherming | Gecoat |