Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit leidingwrap 1 meter wit voor 125 x 75 mm kanaal – breedte 455 mm | 942650
Artikelnummer: 942650 Type: LW-455-W EAN: 8714017604473

Canalit leidingwrap 1 meter wit voor 125 x 75 mm kanaal – breedte 455 mm | 942650
Artikelnummer: 942650 | Type: LW-455-W | EAN: 8714017604473
***Beschikbaar vanaf medio augustus***
Canalit leidingwrap 1 meter wit voor 125 x 75 mm kanaal – breedte 455 mm is een flexibele leidingafwerking voor het beschermen van het laatste leidingdeel naar warmtepompen en airco-units. De wrap wordt toegepast waar standaard warmtepomp- of aircokanalen niet meer kunnen worden gebruikt, met name bij het flexibele traject richting de buitenunit.
De leidingwrap beschermt de aanwezige isolatie tegen lichte mechanische belasting, zoals hagel, vallende takken of tuinonderhoud, en voorkomt nesteldrang en pikschade door vogels. Door de isolatie intact te houden wordt energieverlies in het laatste leidingdeel richting de buitenunit voorkomen en blijft de aansluiting bereikbaar voor onderhoud. De stevige klittenbandsluiting maakt openen en sluiten mogelijk, waardoor montage ook achteraf kan plaatsvinden na het afvullen en op druk brengen van de leidingen.
- Witte leidingwrap 1 meter
- UV bestendig polyester
- 455mm breed, geschikt voor 125x75mm leidingkanaal
- Op elke gewenste lengte te knippen
- Brede klittenbandstroken (5 en 7,5cm) voor diverse breedtes
- Eenvoudig openen en sluiten voor optimaal installatie- of onderhoudsgemak
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Hulpstuk past op kanaal | 125x75 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 0.5 mm |
| Breedte | 455 mm |
| Lengte | 1000 mm |
| Binnendiameter | 140 - 142 mm |
| Sluiting | Klittenbandsluiting |
| Nuttige doorsnede | 11500 mm² |
| Kleinste buigradius horizontaal | 10 mm |
| Kleinste buigradius verticaal | 10 mm |
| Halogeenvrij | |
| RAL-nummer | 9010 |
| Aantal vaste scheidingswanden | 0 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Slagvastheid | IK00 |
| Serie hulpstukken | Leidingwrap |


