Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit aansluitstuk met flexibele rand voor leidingkanaal airco wit RAL9010 80x60mm | 942360
Artikelnummer: 942360 Type: AC 80/60 AS EAN: 8714177023190

Canalit aansluitstuk met flexibele rand voor leidingkanaal airco wit RAL9010 80x60mm | 942360
Artikelnummer: 942360 | Type: AC 80/60 AS | EAN: 8714177023190
Dit slimme aansluitstuk is dé oplossing wanneer een rechte verbinding niet geschikt is. Het Canalit flexibele aansluitstuk past zich perfect aan elke vorm aan en behoudt zijn vorm, zodat het naadloos aansluit op jouw installatie. Het is speciaal ontworpen voor aircokanalen van 80 x 60 mm en is verkrijgbaar in de elegante kleur wit.
Het flexibele aansluitstuk wordt geleverd met beschermfolie om ervoor te zorgen dat het onbeschadigd bij jou aankomt. Zo ben je verzekerd van een duurzame bescherming en een naadloze afwerking van jouw airco-installatie.
- Aansluitstuk met flexibele rand voor aircokanaal: 80 x 60 mm
- Kleur: wit (RAL 9010)
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- In folie per verpakkingseenheid verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Breedte | 80 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| RAL-nummer | 9010 |
| Type connector | Uitwendig |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Serie hulpstukken | Aansluitstuk met flexibele rand |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
| Hulpstuk past op kanaal | 80x60 mm |