Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit M5 kabelkanaal 40x25mm wit | 920815
Artikelnummer: 920815 Type: M5 40/25 W-2M EAN: 8714177015027

Canalit M5 kabelkanaal 40x25mm wit | 920815
Artikelnummer: 920815 | Type: M5 40/25 W-2M | EAN: 8714177015027
De Canalit Mini leidingkokers M5 bieden een handige oplossing voor een nette en opgeruimde bekabeling. Deze Mini leidingkokers vallen nauwelijks op met hun afmetingen van 40 mm breed en 25 mm hoog, kleiner dan de standaardmaten. Ze worden verpakt per 5 stuks van 2 meter en geleverd met beschermfolie van Canalit om beschadiging tijdens transport en montage te voorkomen.
- M5 mini leidingkokers voor de afwerking van kabels en snoeren | B40 x H25 mm
- Montage: met schroef, duimnagel of Canalit kleefband
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- Kleur: wit, RAL 9010
- Verpakking: per 5 lengtes van 2 meter in Canalit beschermfolie
Inhoud verpakking: 2 Meter in Zak

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Kabelkanalen M5 |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| Hoogte | 25 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Transparant | |
| RAL-nummer | 9010 |
| Aantal vaste scheidingswanden | 0 |
| Aantal insteekbare scheidingswanden | 0 |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Uitvoering deksel | Los |
| Met kabelbevestigingsklem | |
| Met beschermfolie | |
| Met gootkoppelstuk | |
| Leverbaar op rol | |
| Uitbreekpoorten | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Aantal meter in verpakking | 2 m |
| Aantal stuks in verpakking | 1 st |
| Verpakking | Per stuk |