Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit M5 kabelkanaal 18,5x18,5mm wit | 920610
Artikelnummer: 920610 Type: M5 18,5/18,5 W-2M EAN: 8714177014945

Canalit M5 kabelkanaal 18,5x18,5mm wit | 920610
Artikelnummer: 920610 | Type: M5 18,5/18,5 W-2M | EAN: 8714177014945
De Canalit Mini leidingkokers M5 bieden een handige oplossing voor een nette en opgeruimde bekabeling. Deze Mini leidingkokers vallen nauwelijks op met hun afmetingen van 18,5 mm breed en 18,5 mm hoog, kleiner dan de standaardmaten. Ze worden verpakt per 5 stuks van 2 meter en geleverd met beschermfolie van Canalit om beschadiging tijdens transport en montage te voorkomen.
- M5 mini leidingkokers voor de afwerking van kabels en snoeren | B18,5 x H18,5 mm
- Montage: met schroef, duimnagel of Canalit kleefband
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- Kleur: wit, RAL 9010
- Verpakking: per 5 lengtes van 2 meter in Canalit beschermfolie
Inhoud verpakking: 2 Meter in Zak

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Kabelkanalen M5 |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| Hoogte | 18.5 mm |
| Breedte | 18.5 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Transparant | |
| RAL-nummer | 9010 |
| Aantal vaste scheidingswanden | 0 |
| Aantal insteekbare scheidingswanden | 0 |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Uitvoering deksel | Los |
| Met kabelbevestigingsklem | |
| Met beschermfolie | |
| Met gootkoppelstuk | |
| Leverbaar op rol | |
| Uitbreekpoorten | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Aantal meter in verpakking | 2 m |
| Aantal stuks in verpakking | 1 st |
| Verpakking | Per stuk |