Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Din rail dimmer fase afsnijding 1000W dimbaar via 0/1-10V of puls | 879200
Artikelnummer: 879200 Type: DRDPAF-1KW EAN: 8716643027572

Lumiko Din rail dimmer fase afsnijding 1000W dimbaar via 0/1-10V of puls | 879200
Artikelnummer: 879200 | Type: DRDPAF-1KW | EAN: 8716643027572
1000W DINrail fase dimmer, ideaal voor grotere groepen verlichting zoals railspots.
De dimmer is te bedienen via een 0/1-10v sturing, via bijvoorbeeld een wanddimmer of sensor maar hij kan ook gebruikt worden met één of meerdere pulsdrukkers. Daarnaast is er de keuze tussen twee verschillende dimcurves en kan zowel het minimum als het maximum dimniveau ingesteld worden.
- 1000W Fase afsnijding
- DINrail bevestiging
- Min + max vermogen instelbaar
- 0/1-10V / puls dimbaar
- Keuze uit twee verschillende dimcurves
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type dimmer | DINrail dimmer |
| Samenstelling | Basiselement |
| Bedieningswijze | Configuratieafhankelijk |
| Protocol | Fase afsnijding (RC) |
| Type belasting | Capacitieve belasting |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. belasting vermogensweerstand | 10 - 1000 W |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Montagewijze | DRA (DIN-rail adapter) |
| Bevestigingswijze | DIN rail montage |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor toepassing met drukker | |
| Geschikt voor toepassing met bewegingsmelder | |
| Geschikt voor toepassing met aanwezigheidsmelder | |
| Lichtwaardegeheugen | |
| Geschikt voor toepassing met RF-drukker | |
| Geschikt voor toepassing met IR-drukker | |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Stuurspanning | 0 - 10 V |
| Nom. belasting capaciteitsvermogen | 850 - 850 VA |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Aderdoorsnede | 0.5 - 4 mm² |
| Lengte | 105 mm |
| Breedte | 64 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Max. schakelvermogen LED | 1000 W |
| Stuurstroom | 1 mA |
| Vermogen Ub | 10 mA |
| Minimale helderheid instelbaar | |
| Type dimming | Fase afsnijding |
| Ingang voor nevenunit | |
| Transparant | |
| Seriedimmer |