Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Valenza XPG meubelspot 2.1W, 700mA, 6000K, Aluminium
Artikelnummer: 876638 Type: LED-IB-SP-CW-AL EAN: 8716643041257

Valenza XPG meubelspot 2.1W, 700mA, 6000K, Aluminium
Artikelnummer: 876638 | Type: LED-IB-SP-CW-AL | EAN: 8716643041257
De Lumiko Valenza LED-spot, uitgevoerd in geanodiseerd aluminium, is een bijzonder stijlvolle en veelzijdige verlichtingsoplossing. De spot kan zowel ingebouwd als met opbouw gebruikt worden dankzij het standaard meegeleverde opbouwhuis. Ideaal voor keukentoepassingen zoals onder keukenkastjes en in wasemkappen waar energiezuinige en functionele verlichting nodig is.
- Zowel in- als opbouw mogelijk
- 13mm inbouw, 16mm opbouw
- Aluminium kleur
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | Spot |
| Onderdeel serie | Valenza |
| Dimbaar | |
| Lichtkleur categorie | Koel wit |
| Kleurtemperatuur | 6000 - 6000 K |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Dimbaar fase afsnijding | Leeg |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 - 102 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 215 lm |
| Nom. stroom | 0 - 700 mA |
| Nom. spanning | 3 - 3 V |
| Spanningstype | DC |
| Max. systeemvermogen | 2.1 W |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Stralingshoek | 90 ° |
| Inbouwhoogte | 15 - 15 mm |
| Lengte | 64 mm |
| Breedte | 64 mm |
| Hoogte/diepte | 16 mm |
| Buitendiameter | 64 mm |
| Inbouwbreedte | 58 - 58 mm |
| Inbouwdiameter | 58 - 58 mm |
| Kleur behuizing | Aluminium |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP20 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor pendelophanging | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Geschikt voor lampvermogen | 2.1 - 2.1 W |
| Geschikt voor truss montage | |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | |
| Geschikt voor stroomrailmontage | |
| Geschikt voor klemmontage | |
| Verstelbaarheid | Niet verstelbaar |
| Met bewegingssensor | |
| Met lichtsensor | |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met lichtbron | |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | |
| Lamphouder | Modulair spots |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | |
| Type ledchip | XPG LED |
| Lichtkleur | 6000K |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | III |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Geschikt voor opbouwmontage | |
| Geschikt voor inbouwmontage | |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | |
| Aansluitkabel | 100 cm |
| Dimbaar 10 V | Leeg |
| Dimbaar DALI | Leeg |
| Dimbaar DSI | Leeg |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Leeg |
| Dimbaar fase aansnijding | Leeg |
| Dimming programmeerbaar | Leeg |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Leeg |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Lichtuittrede | Direct |
| Inbouwhoogte/diepte | 13 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Stekker |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Leeg |
| Compatible met Google Assistant | Leeg |
| Energie-efficiëntieklasse | A++ |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 30 minuten | |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 60 minuten | |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 90 minuten | |
| Met aanwezigheidsmelder | |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Met IFTTT ondersteuning |
