Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Verona XPG LED module aluminium 2,1W, 700mA, Blauw
Artikelnummer: 876606 Type: LED-IBM-2,5BL EAN: 8716643036307

Verona XPG LED module aluminium 2,1W, 700mA, Blauw
Artikelnummer: 876606 | Type: LED-IBM-2,5BL | EAN: 8716643036307
De Lumiko Verona serie staat voor optimale keuze vrijheid in verlichting. De Verona famillie bestaat uit een groot assortiment aan armaturen en LED modules welke naar wens met elkaar te combineren zijn. De reeks bestaat uit enkelvoudige en meervoudige armaturen en met verschillende buitenmaten waardoor de Verona ook zeer geschikt is voor renovatie van bestaande verlichting. De verona heeft een inbouwhoogte van maar 25mm waardoor hij zeer goed toepasbaar is in vrijwel elk plafond.
Combineer de Verona ledmodule altijd met een Verona armatuur!
- Past in alle Verona armaturen
- 25mm inbouwdiepte
- Voorzien van plug-and-play aansluitsnoer voor eenvoudige installatie
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | Spot |
| Onderdeel serie | Verona |
| Kleur behuizing | Aluminium |
| Type | Rond |
| Verstelbaarheid | Draaibaar en zwenkbaar |
| Bedrijfsstroom | 0 - 700 mA |
| Spanningstype | DC |
| Lampspanning | 3 - 3 V |
| Lichtkleur | Blauw |
| Lichtstroom | 0 - 100 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 100 lm |
| Geschikt voor constante spanning | |
| Geschikt voor constante stroom | |
| Externe driver benodigd | |
| Aantal Led's | 1 |
| Kleur | Blauw |
| Type ledchip | XPG LED |
| Aansluitwijze | Accessoire |
| Aansluitkabel | 50 cm |
| Optiek | Lens |
| Diameter | 43.5 mm |
| Lengte | 43.5 mm |
| Breedte | 43.5 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Inbouwdiameter | 43.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Stralingshoek | 35 - 35 ° |
| Lampvermogen | 2.1 - 2.1 W |
| Dimbaar | |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50000 h |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM1 |
| Specifieke lichtstroom | 0 - 48 lm/W |
| Bedrijfsspanning | 3 - 3 V |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Geschikt voor matrixsignalering | |
| Geschikt voor verkeerslicht | |
| Geschikt voor railverkeer | |
| Geschikt voor algemene verlichting | |
| Geschikt voor mobiel verkeerslicht | |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
