Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Verona inbouwarmatuur, rond, 1voudig, 80mm, zwart
Artikelnummer: 876550 Type: LED-IA-1VRD-80-ZW EAN: 8716643039339

Verona inbouwarmatuur, rond, 1voudig, 80mm, zwart
Artikelnummer: 876550 | Type: LED-IA-1VRD-80-ZW | EAN: 8716643039339
Dit ronde Verona inbouwarmatuur heeft een buitendiameter van 80mm en is vervaardigd uit zwart geëloxeerd. Met een binnendiameter van 40mm is het armatuur geschikt voor alle zwarte Verona ledspots. Het armatuur heeft een inbouwhoogte van 27mm voor inbouw in standaard plafondconstructies. De ronde vorm zorgt voor een tijdloze, elegante uitstraling in het plafond.
Het ronde armatuur is voorzien van soepele inbouwklemmen die het armatuur stevig in het plafond vasthouden. De zaagmaat / inbouwdiameter van 55mm biedt voldoende ruimte voor drivers en aansluitingen die bij de installatie van armatuur en spot bereikbaar moeten blijven. Het ronde ontwerp past bij zowel klassieke als moderne interieurstijlen waar een subtiele en verfijnde lichtuitstraling gewenst is. Met dit armatuur krijg je stijlvolle zwarte inbouwspots die perfect passen in een hedendaags interieur.
- Rond armatuur 80mm buitendiameter
- Zwart geëloxeerd
- Geschikt voor alle Verona ledspots
- Voorzien van soepele inbouwklemmen
- Zaagmaat / inbouwdiameter: 55mm
- Binnendiameter: 40mm
- Inbouwhoogte: 27mm
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Montagewijze | Inbouw |
| Type toebehoren/onderdelen | Inbouwbehuizing |
| Type connector | Armatuur |
| Geschikt voor | Verona |
| Voor aantal spots | 1 |
| Type | Rond |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Hoogte | 25 mm |
| Afwerking oppervlakte | Gespoten |
| Buitendiameter | 80 mm |
| Binnendiameter | 40 mm |
| Inbouwdiameter | 55 mm |
| Inbouwhoogte | 27 mm |




