Euro 3 fase spanningsrails rail zwart 100cm. Spanningsrailen zijn een flexibele basis voor verlichting. Plaats of verplaats eenvoudig spots op de gewenste plek. De drie fase in de rail maken het mogelijk om verschillende schakelingen te maken. Geschikt voor koppeling met Nordic Global rail.
3 fase rails - rail 100cm, zwart (RAL9005)
Artikelnummer: 876368 Type: LR-3F-L100-ZW EAN: 8716643040687

3 fase rails - rail 100cm, zwart (RAL9005)
Artikelnummer: 876368 | Type: LR-3F-L100-ZW | EAN: 8716643040687
Inhoud verpakking: 1 Meter in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Aantal groepen/fasen | 3 |
| Onderdeel serie | Spanningsrail |
| Nom. spanning | 230 V |
| Geschikt voor busaansluiting | |
| Type | Rechthoekig |
| Materiaal | Aluminium |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Zwart |
| Buigbaar | |
| Lengte | 1000 mm |
| Breedte | 31.5 mm |
| Hoogte | 32.5 mm |
| Opbouw | |
| Geschikt voor pendelophanging | |
| Onderdeel | Rail |
| Functie | Spanningsrail |
| Geschikt voor opbouwmontage | |
| Kleur behuizing | Zwart |
Gerelateerde producten
Accessoires & opties
Oplossingen
De merken
Groothandels
Wij leveren uitsluitend via elektrotechnische-, technische en verlichtingsgroothandels. Samen met deze partners zorgen wij voor betrouwbaar advies en verrassende oplossingen op het juiste moment.