Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko aanwezigheidssensor plafond PIR, 2000W, 7M, 40m2, Zwart - stekerbaar Wieland
Artikelnummer: 870933 Type: IB-PIR-ECO-ZW-WIE EAN: 8716643073548

Lumiko aanwezigheidssensor plafond PIR, 2000W, 7M, 40m2, Zwart - stekerbaar Wieland
Artikelnummer: 870933 | Type: IB-PIR-ECO-ZW-WIE | EAN: 8716643073548
***Nu met 40% Post-Consumer Recycled Plastic!***
De Eco sensor van Klemko is een platte lens sensor die zorgt voor meer installatiegemak en een mooiere afwerking van elk project. De sensor is een alles in één systeem. In de behuizing zit niet alleen een uiterst gevoelige detector maar ook het schakelblok, wat uiteindelijk resulteert in een simpele en snelle installatie.
Met deze aanwezigheidssensor wordt veel energie bespaart doordat verlichting niet onnodig brandt. Daarnaast zijn de groene componenten van deze sensor, goed voor 80% van het geheel, gemaakt met een geavanceerde kunststofmix. Meer dan de helft hiervan bestaat uit post-consumer gerecycled materiaal (ISCC+ gecertificeerd), wat resulteert in een indrukwekkende 40% van het totale kunststofgebruik afkomstig van PCR-kunststof. Bovendien is al het gebruikte kunststof volledig recyclebaar.
De 870933 is voorzien van Wieland stekkers voor snel en foutloos installeren.
- Zwarte behuizing
- Ø7m (op 2,5m hoogte)
- Ø9m (op 4m hoogte)
- Zichtbare deel maar 4,5mm dik!
- 100% recyclebaar kunststof
- 40% PCR kunststof!
- Reeds voorgestekkerd met Wieland GST 18/3
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Aanwezigheidsmelder |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Passief infrarood |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Locatie | Plafond |
| Scanhoek | 360 ° |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Oppervlakte Detectieveld | 40 m² |
| Oppervlakte Detectieveld (Max. Hoogte) | 64 m² |
| Optimale montagehoogte | 2.5 m |
| Max. montagehoogte | 4 m |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 3.5 m |
| Max. reikwijdte frontaal | 2 m |
| Bereik | Ø - 7m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 7 m |
| Aansluiting sensor | Geïntegreerd |
| LED verlichting | 800 W |
| Ohmse belasting in Watt | 2000 W |
| Max. aantal hoogfrequente EVSA | 25 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aanspreekhelderheid | 10 - 2000 lx |
| Min. nalooptijd | 30 s |
| Max. nalooptijd | 30 min |
| Bediening op afstand | |
| Met afstandsbediening | |
| Constantlichtregeling | |
| HVAC-aansturing | |
| Breedte | 80 mm |
| Hoogte | 5 mm |
| Inbouwhoogte | 65 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Inbouwdiameter | 63 mm |
| Inbouwdiepte | 67 mm |
| Inbouwmaat | 63 mm |
| Stekerbaar | met Wieland GST 18/3 |
| Type connector | Bewegings- en aanwezigheidsmelder |
| Slave sensoren beschikbaar | |
| Diameter reikwijdte op vloer (Max. hoogte) | 8 m |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Soort contact | Relais |
| Overbruggingsschakelaar | |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Spanningstype | AC |
| Max. inschakelstroom | 800 A |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 5 - 360 ° |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Max. schakelvermogen | 2000 W |
| Max. schakelvermogen LED | 600 W |
| Max. presentiebereik | 50 m² |
| Max aantal parallele aansluitingen | 6 |
| Aansluitwijze | Accessoire |
| Ingang voor nevenunit | |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Centraaldoos inbouw | |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Geschikt voor draadloos | |
| Gedwongen uitschakeling | |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | |
| Met aansluitkabel | |
| Inclusief Lensmasker | |
| Contacten / uitgang | 1 maakcontact |
| Nul doorgang bestuurd relais | |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | |
| Koppelbaar aan netwerk | |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Compatible met Casambi | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Met akoestische sensor | |
| Vrije dierzone | |
| Transparant | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Opnemertype | Passief infrarood |
| Temperatuur | -10 - 40 °C |
| Met DALI interface | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Type component | Sensor |