Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Rond verzonken trimless armatuur voor Lumiko led
Artikelnummer: 868610 Type: STUCPL-IRF-R60 EAN: 8716643062443

Rond verzonken trimless armatuur voor Lumiko led
Artikelnummer: 868610 | Type: STUCPL-IRF-R60 | EAN: 8716643062443
Dit trimless, rond verzonken armatuur is geschikt voor de Lumiko modulair LED modules. Doordat het een verzonken armatuur is, de LED module is bij deze armaturen hoger geplaatst, zie je wel het licht maar niet de LED. Standaard is het armatuur voorzien van een witte reflector maar deze kan vervangen worden voor een zwarte versie of een gouden variant voor een extra warme uitstraling, dit levert een zeer vriendelijk lichtbeeld op wat fantastisch past in een modern en warm interieur. Combineer het armatuur met één van de LED modules en een geschikte driver.
Een trimless armatuur is een armatuur zonder zichtbare rand, hierdoor valt het armatuur naadloos in het gestucte plafond. Het armatuur wordt geplaatst in de gipsplaat en vastgeschroefd door het plaster profiel aan de zijkant van het armatuur. Dit profiel is in hoogte verstelbaar om zo perfect af te stemmen op de gewenste dikte van de stuclaag.
- Ø60mm Buitenmaat
- Ø64mm Gatmaat
- Trimless
- Geschikt voor Lumiko Modulair LEDspots
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Montagewijze | Inbouw-toebehoren (stucwerk) |
| Type toebehoren/onderdelen | Inbouwbehuizing |
| Type connector | Armatuur |
| Geschikt voor | Modulair spots |
| Voor aantal spots | 1 |
| Type | Rond |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Aluminium |
| Diameter | 60 mm |
| Toebehoren | |
| Onderdeel | |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Binnendiameter | 44 mm |
| Inbouwdiameter | 64 mm |
| Inbouwhoogte met Bonvino (6,6W) spot | 85 mm |
| Inbouwhoogte met Boreano (12,4W) spot | 105 mm |