Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Rond verzonken armatuur voor Lumiko modulair, wit, richtbaar
Artikelnummer: 868582 Type: LIA-RMT-90 EAN: 8716643062344

Rond verzonken armatuur voor Lumiko modulair, wit, richtbaar
Artikelnummer: 868582 | Type: LIA-RMT-90 | EAN: 8716643062344
Dit ronde verzonken en kantelbare armatuur is geschikt voor de Lumiko modulair LED modules. De binnenring van het armatuur is kantelbaar waardoor de verlichting naar wens gericht kan worden. Doordat het een verzonken armatuur is, de LED module is bij deze armaturen hoger geplaatst, zie je wel het licht maar niet de LED. Dit levert een zeer vriendelijk lichtbeeld op wat fantastisch past in een modern en warm interieur. Combineer het armatuur met één van de LED modules en een geschikte driver.
- Ø90mm Buitenmaat
- Ø83mm Gatmaat
- Kantelbaar
- Geschikt voor Lumiko Modulair LEDspots
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Montagewijze | Inbouw |
| Type toebehoren/onderdelen | Inbouwbehuizing |
| Type connector | Armatuur |
| Geschikt voor | Modulair spots |
| Voor aantal spots | 1 |
| Type | Rond |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Aluminium |
| Diameter | 90 mm |
| Toebehoren | |
| Onderdeel | |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Binnendiameter | 44 mm |
| Inbouwdiameter | 83 mm |
| Inbouwhoogte met Bonvino (6,6W) spot | 70 mm |
| Inbouwhoogte met Boreano (12,4W) spot | 90 mm |