Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Rond Lumiko modulair inbouw armatuur, 65mm, wit, IP55
Artikelnummer: 868562 Type: LIA-LM-R65-W-IP EAN: 8716643062269

Rond Lumiko modulair inbouw armatuur, 65mm, wit, IP55
Artikelnummer: 868562 | Type: LIA-LM-R65-W-IP | EAN: 8716643062269
Dit kleine ronde armatuur is geschikt voor de Lumiko modulair LED modules. Door het kleine formaat van maar Ø65mm is dit armatuur zeer geschikt voor ruimtes waar subtiele maar krachtige verlichting gewenst is. Combineer het armatuur met één van de LED modules en een geschikte driver voor een snelle installatie.
Dankzij de IP-55 beschermingsgraad is het armatuur stof- en spatwaterdicht, waardoor het ideaal is voor gebruik in vochtige ruimtes.
- Ø65mm Buitenmaat
- Ø58mm Gatmaat
- IP55
- Geschikt voor Lumiko Modulair LEDspots
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Montagewijze | Inbouw |
| Type toebehoren/onderdelen | Inbouwbehuizing |
| Type connector | Armatuur |
| Geschikt voor | Modulair spots |
| Voor aantal spots | 1 |
| Type | Rond |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Aluminium |
| Diameter | 65 mm |
| Toebehoren | |
| Onderdeel | |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Binnendiameter | 44 mm |
| Inbouwdiameter | 58 mm |
| Inbouwhoogte met Bonvino (6,6W) spot | 60 mm |
| Inbouwhoogte met Boreano (12,4W) spot | 80 mm |