Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Siena COB richtbare ledspot RVS 316, IP55, 3.1W, 350mA, 3000K
Artikelnummer: 863704 Type: LCB-SPOT-62RB-WW-RVS EAN: 8716643079120

Lumiko Siena COB richtbare ledspot RVS 316, IP55, 3.1W, 350mA, 3000K
Artikelnummer: 863704 | Type: LCB-SPOT-62RB-WW-RVS | EAN: 8716643079120
De Siena RVS is een compacte ledspot welke mooi vlak in het plafond verwerkt wordt. Doordat deze spot in RVS 316 is uitgevoerd is hij met name zeer geschikt voor alle buitentoepassingen, ook in de kustgebieden of op schepen.
Combineer voor één op één installatie met de Lumiko minidriver (860300).
- RVS 316
- IP55
- 310 lumen
- 3.1W
- 350mA
- Plug-and-play connector
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | Spot |
| Onderdeel serie | Siena |
| Montagewijze | Inbouw |
| Dimbaar | |
| Lichtkleur categorie | Warm wit |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom | 0 - 415 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 320 lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 - 103 lm/W |
| Nom. stroom | 0 - 350 mA |
| Nom. spanning | 8.8 - 8.8 V |
| Spanningstype | DC |
| Max. systeemvermogen | 3.1 W |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Stralingshoek | 40 ° |
| Inbouwhoogte | 27 - 27 mm |
| Lengte | 62 mm |
| Breedte | 62 mm |
| Hoogte/diepte | 27 mm |
| Buitendiameter | 62 mm |
| Inbouwdiameter | 50 - 60 mm |
| Kleur behuizing | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP55 |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Accessoire |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor pendelophanging | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Geschikt voor lampvermogen | 3.1 - 3.1 W |
| Geschikt voor truss montage | |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | |
| Geschikt voor stroomrailmontage | |
| Geschikt voor klemmontage | |
| Verstelbaarheid | Draaibaar en zwenkbaar |
| Met bewegingssensor | |
| Met lichtsensor | |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met lichtbron | |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | |
| Type ledchip | COB LED |
| Lichtkleur | 3000K |
| Materiaal behuizing | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Geschikt voor opbouwmontage | |
| Geschikt voor inbouwmontage | |
| Optiek | Reflector |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | |
| Aansluitkabel | 100 cm |
| Lichtverdeler | Reflector |
| Lichtuittrede | Direct |
| Inbouwhoogte/diepte | 27 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM1 |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Met aanwezigheidsmelder | |
| Niet dimbaar | |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Lichtsterkte | 0 cd |
