Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Bonnita COB LED module MR16, 40 graden, 6,2W, 350mA, Dim to Warm
Artikelnummer: 863025 Type: BONNITA-40-DTW EAN: 8716643073241

Lumiko Bonnita COB LED module MR16, 40 graden, 6,2W, 350mA, Dim to Warm
Artikelnummer: 863025 | Type: BONNITA-40-DTW | EAN: 8716643073241
Lumiko Bonnita COB LED spot MR-16. De Bonnita is de ideale vervanger voor bestaande MR16 (50mm) spots zoals GU10 of GU5.3. De Bonnita wordt aangesloten met een externe driver waardoor de levensduur vele male hoger ligt dan een vergelijkbare MR16 spot.
Door de Dim to Warm LEDchip wordt deze lichtbron warmer van kleur wanneer hij gedimd wordt. hiermee is het licht vergelijkbaar met de klassieke halogeenspot.
- 40 graden bundel
- Dim to warm (1800-3000K)
- 530 lumen
- Met reflector en helder glas
- 350mA stroomgestuurd
- Voorzien van Plug and Play connector
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | LED Lichtbron zonder armatuur |
| Onderdeel serie | Bonnita |
| Kleur behuizing | Aluminium |
| Type | Rond |
| Bedrijfsstroom | 0 - 350 mA |
| Spanningstype | DC |
| Lampspanning | 18 - 18 V |
| Lichtkleur | Dim to Warm |
| Lichtstroom | 0 - 530 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 530 lm |
| Geschikt voor constante spanning | |
| Geschikt voor constante stroom | |
| Externe driver benodigd | |
| Kleurtemperatuur | 1800 - 3000 K |
| Aantal Led's | 1 |
| Kleur | Wit |
| Type ledchip | COB LED |
| Aansluitwijze | Accessoire |
| Aansluitkabel | 100 cm |
| Optiek | Reflector |
| Diameter | 50 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte | 62 mm |
| Inbouwdiameter | 50 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | |
| Stralingshoek | 40 - 40 ° |
| Lampvermogen | 6.6 - 6.6 W |
| Dimbaar | |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50000 h |
| Lichtkleur volgens EN 1 | Warmwit < 3300 K |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM1 |
| Specifieke lichtstroom | 0 - 79 lm/W |
| Bedrijfsspanning | 18 - 18 V |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Geschikt voor matrixsignalering | |
| Geschikt voor verkeerslicht | |
| Geschikt voor railverkeer | |
| Geschikt voor algemene verlichting | |
| Geschikt voor mobiel verkeerslicht | |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 |