Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko interface Lumiko Easy naar DALI2/1-10V Lumiko Easy | 860684
Artikelnummer: 860684 Type: IF-DALI-1/10V-LE EAN: 8716643076396

Lumiko interface Lumiko Easy naar DALI2/1-10V Lumiko Easy | 860684
Artikelnummer: 860684 | Type: IF-DALI-1/10V-LE | EAN: 8716643076396
Lumiko Easy interface
DALI2 en 1-10V armaturen zijn met deze interface ook te integreren in het Lumiko Easy netwerk. Deze interface vertaald het Lumiko Easy signaal naar DALI2 of 0/1-10V waardoor deze ook met de Lumiko Easy schakelaars te dimmen zijn.
- Eenvoudig koppelbaar met Lumiko Easy
- 0/1-10V
- DALI broadcast, adresseerbaar of groep instelbaar
- DALI2 dim/ DT6 of DT8
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Protocol | Lumiko Easy |
| Type connector | Signaalomvormer |
| Breedte | 95 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Ingangsspanning | 110 - 230 V |
| Aantal kanalen | 1 |
| Temperatuurbereik | -20 - 50 °C |
| Besturingswijze | Accessoire |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Type voeding | AC |
| Met montageplaat | |
| Bediening via Bluetooth | |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | |
| Montagewijze | Bevestiging met schroef |
| Type component | Converter |
