Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Led driver constante spanning 24V 100W 1CH Lumiko Easy | 860668
Artikelnummer: 860668 Type: LD-CV-100W-LE EAN: 8716643076310

Lumiko Led driver constante spanning 24V 100W 1CH Lumiko Easy | 860668
Artikelnummer: 860668 | Type: LD-CV-100W-LE | EAN: 8716643076310
Lumiko Easy dimbare driver, 24Vdc
Slanke driver voor het voeden van LEDstrips of LEDspots. Door het Lumiko Easy protocol is het instellen een kleine moeite. Koppelen met de wandzenders of afstandsbedieningen is heel eenvoudig. In twee klikken zijn ze aan elkaar gekoppeld.
- 24Vdc
- Max. 100W, Mono
- Dimbaar
- Te koppelen met Lumiko Easy mesh netwerk
- 306 x 43 x 32mm (LxBxH)
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type led driver | Constante spanning | Ledstrips |
| Protocol | Lumiko Easy |
| Uitgang | 24Vdc |
| Type component | Led driver |
| Type connector | Statisch |
| Toepassing | Mono (1ch) |
| Uitgangsvermogen | 1 - 100 W |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Geschikt voor constante spanning | |
| Uitgangsspanning | 24 - 24 V |
| Ingangsspanning | 220 - 240 V |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | |
| Geschikt voor constante stroom | |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Geschikt voor buitengebruik | |
| Lengte | 306 mm |
| Breedte | 43 mm |
| Hoogte | 32 mm |
| Omgevingstemperatuur | -20 - 45 °C |
| Behuizing kleur | Wit |
| Met bekabeling | |
| Aantal kanalen | 1 |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 60 Hz |
| Zelfstandig werkend | |
| SELV | |
| Overbelastingsbeveiliging | |
| Beveiliging voor temperatuur | |
| Overtemperatuurbeveiliging | |
| Beveiliging voor kortsluiting | |
| Beveiliging voor overbelasting | |
| Kortsluitbeveiliging | |
| Dimmen D4i | |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Dimbaar | |
| Bediening via Bluetooth | |
| Dimbaar Dali-2 | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Compatible met Casambi | |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Dimbaar RF | |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Dimbaar 10 V | |
| Dimbaar LineSwitch | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Dimbaar DALI | |
| Dimming programmeerbaar | |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | |
| Dimbereik | 1 - 100 % |
| Dimbaar DMX | |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Dimbaar Touch and Dim | |
| Dimbaar DSI | |
| Dimbaar Zigbee | |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Dimbaar met push-button | |
| Incl. Plug and play connector | |
| Aantal kleurkanalen | 1 |
| DIN-railmontage | |
| Bediening via Matter |
