Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Led driver constante stroom 250-1000mA 50W TW 2CH Lumiko Easy | 860664
Artikelnummer: 860664 Type: LD-CC50W-1000-TW-LE EAN: 8716643076297

Lumiko Led driver constante stroom 250-1000mA 50W TW 2CH Lumiko Easy | 860664
Artikelnummer: 860664 | Type: LD-CC50W-1000-TW-LE | EAN: 8716643076297
50W Lumiko Easy dimbare driver tbv Tunable White LEDspots.
Deze driver kan gebruikt worden voor één of meerdere Tunable White LEDspots. Vervolgens kan hij eenvoudig draadloos bediend worden middels het Lumiko Easy protocol. Koppelen met de wandzenders of afstandsbedieningen is heel eenvoudig. In twee klikken zijn ze aan elkaar gekoppeld.
- Lumiko Easy driver voor LED spots 50W
- Aansluitspanning: 200-240V AC 50/60 HZ
- Uitgangsstroom: 250mA - 1000mA
- 2-kanaals driver voor Tunable White
- Instelbaar via Dipswitch
- Dimbaar
- Te koppelen met Lumiko Easy mesh netwerk
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type led driver | Constante stroom | Led spots |
| Protocol | Lumiko Easy |
| Uitgang | Instelbaar |
| Type component | Led driver |
| Type connector | Dynamisch |
| Toepassing | Tunable White (2ch) |
| Uitgangsvermogen | 1 - 50 W |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Geschikt voor constante spanning | |
| Uitgangsspanning | 8 - 52 V |
| Ingangsspanning | 200 - 240 V |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | |
| Geschikt voor constante stroom | |
| Uitgangsstroom | 250 - 1000 mA |
| Constante stroom instelbaar | |
| Instelbaar via | Dipswitches |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Geschikt voor buitengebruik | |
| Lengte | 210 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte | 32 mm |
| Omgevingstemperatuur | -20 - 45 °C |
| Behuizing kleur | Wit |
| Met bekabeling | |
| Aantal kanalen | 2 |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 60 Hz |
| Zelfstandig werkend | |
| SELV | |
| Overbelastingsbeveiliging | |
| Beveiliging voor temperatuur | |
| Overtemperatuurbeveiliging | |
| Beveiliging voor kortsluiting | |
| Beveiliging voor overbelasting | |
| Kortsluitbeveiliging | |
| Dimmen D4i | |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Dimbaar | |
| Bediening via Bluetooth | |
| Dimbaar Dali-2 | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Compatible met Casambi | |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Dimbaar RF | |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Dimbaar 10 V | |
| Dimbaar LineSwitch | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Dimbaar DALI | |
| Dimming programmeerbaar | |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | |
| Dimbereik | 1 - 100 % |
| Dimbaar DMX | |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Dimbaar Touch and Dim | |
| Dimbaar DSI | |
| Dimbaar Zigbee | |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Dimbaar met push-button | |
| Incl. Plug and play connector | |
| Aantal kleurkanalen | 1 |
| DIN-railmontage | |
| Bediening via Matter |
